HELP MEE en maak het verschil tussen leven en dood
voor wilde dieren in nood.


Ons toevluchtsoord biedt levenslang onderdak aan zij die het meest kwetsbaar en minst weerbaar zijn.
Aan zij die werden verlaten, gedumpt, misbruikt of verwaarloosd, vaak komende uit gruwelijke eenzame gevangenissituaties.
Bij ons kunnen de vele wilde dieren die niet meer terug naar de natuur kunnen, herstellen en samenleven met soortgenoten. 
Bij ons krijgen ze opnieuw een toekomst.
Momenteel vangen we een 400 tal dieren op waarvan 30 soorten vogels, meer dan 30 soorten reptielen, meer dan 10 soorten apen, meer dan 20 soorten roofdieren, meer dan 30 andere soorten zoogdieren. 
Onze dieren hebben uw hulp keihard nodig !  We ontvangen geen enkele subsidie voor onze werking.
 

Help Fibi veilig op te groeien

Fibi werd gekocht als baby aapje in Marokko op de markt van Marrakech als huisdier.  Ze is hoogstwaarschijnlijk door handelaren / stropers bij haar moeder weggerukt. Fibi werd via de luchthaven binnengesmokkeld, verdoofd en volledig getaped net als een worst.  Het liep fout als huisdier en Fibi werd achtergelaten op straat / gedumpt.  Het had heel anders met dit kleintje kunnen aflopen ?

Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt weesjes als Fibi en achtergelaten aapjes op.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals dit kleine berberaapje en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Fibi veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift

Help jij Teté veilig te laten opgroeien?

Teté werd gevangen genomen als wild aapje afkomstig uit de wouden van Bolivia.  Hij werd gekocht als huisdier en gehuisvest in een kleine kooi.  Omdat de eigenaar dat zelf eigenlijk wel zielig vond nam hij Teté regelmatig mee uit wandelen en bij zo?n gelegenheid heeft Teté een kind aangevallen en gebeten.  Na dit incident heeft de eigenaar Téte afgestaan.
Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt afgestane of achtergelaten aapjes als Tetéop.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals dit kapucijnaapje Teté en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Teté veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift

Help jij mee Uli veilig te laten opgroeien?

Uli werd als welpje uit haar nest geroofd.  Haar moeder werd daarbij koelbloedig afgeslacht.  Ze werd verkocht door de stropers aan zigeuners waar ze werd misbruikt als dansbeer.  Om te dansen werd ze op een ijzeren plaat onder stroom gezet.  Een verschrikkelijk leven.  Toen dit verboden werd werd ze verkocht aan een hoteluitbater in Albanië en werd ze opgesloten in een veel te kleine betonnen kooi van 7m op 2m samen met beer Mimi.  Waar ze de rest van hun dagen zonder verzorging moesten leven.  Ze leefden op hun eigen uitwerpselen.  Verschrikkelijk.  Samen met Stichting viervoeters uit Albanië konden we de beren daar weghalen en hen terug een hoopvol leven geven.

Sanctuary De Zonnegloed vzw vangt bruine beren als Uli op.  Steun ons eenmalig of maandelijks, zodat wij de opvang van dieren zoals de prachtige beer Uli en andere dieren mogelijk kunnen maken.  Help jij mee Uli veilig te laten opgroeien ?

Doe een gift

Pas gered

Lopende reddingsacties

Help dieren in nood.  Geef hen wat ze verdienen na een leven van ellende.

 

Met uw steun kunnen we deze dieren de juiste verzorging en welverdiende rust geven.
De Zonnegloed ontvang geen enkele subsidie voor dit werk.

Schenk deze prachtige dieren een fantastische nieuwe thuis!

 

vzw De Zonnegloed wild animal sancuary

Wilde in- & uitheemse dieren redden

De Zonnegloed is een non-profit organisatie die levenslange toevlucht biedt voor verlaten, misbruikte en verwaarloosde in- & uitheemse wilde dieren die niet terug naar de natuur kunnen.  Ons doel is om voor alle geredde dieren een levenslange opvang te bieden met de zorg, veiligheid en het welzijn van de dieren als prioriteit nummer éé.  Alle dieren worden behandeld met de waardigheid en compassie die ze verdienen.  Onze sanctuary herbergt meer dan 120 soorten dieren waaronder meer dan 30 soorten vogels, meer dan 30 soorten reptiellen, meer dan 10 soorten primaten, meer den 20 soorten roofdieren en meer dan 30 aandere soorten zoogdieren.

Erkend door verschillende instanties en overheden.


Met dank aan onze adoptieouders.

Elisabeth Farezyn Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/6/2021
Serge Maes Zilvervos (Bacardi) 15/6/2021
Jo Maes Euraziatische lynx (Monte) 15/6/2021
Renée Goethals Boeboekuil (Ninox ) 15/6/2021
Pieter Verstraete Kameroenschaap (Arziki) 15/6/2021
Loïs - Jules Vagijntje Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 15/6/2021
Rik Vermeersch Serval (Leone) 14/6/2021
Bjorn Vandenbossche Sneeuwuil (Nanoek) 13/6/2021
Björn Vandenbossche Serval (Ghana) 13/6/2021
Sylvie Van Hool Serval (Leone) 13/6/2021
Veerle Decoene Aziatische kleinklauwotter (Munny) 13/6/2021
Staf WUYTS Bennet Wallaby (Ben) 13/6/2021
Marijke Roelens Serval (Ghana) 13/6/2021
Jan ‘BEVER’ Bonte Beverrat (Kayla) 12/6/2021
Ian Connerty Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/6/2021
Vincent Decock Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/6/2021
Sylvie Martens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/6/2021
Sonia Labeau Vosmangoest (Ghanzi) 11/6/2021
Jesse Staessens Zilvervos (Bacardi) 11/6/2021
Jesse Staessens Zilvervos (Cola) 11/6/2021
Tantemie Van Lieshout Agapornis (Pootje) 10/6/2021
Patricia Margery Kerkuil (Bagoly) 10/6/2021
Michele Somers - Geuens Stokstaart (Brie) 09/6/2021
Siem Ryssaert Oranjevleugelamazone (Amazona ) 09/6/2021
Griet Bouckaert Stokstaart (Bosedu) 09/6/2021
Gabriele Kliem Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 09/6/2021
Louise Bruyneel Serval (Ghana) 08/6/2021
Hermien Deprez Suikereekhoorn (Jazz) 08/6/2021
Lindsay VAN BELLE Stokstaart (Maik) 07/6/2021
Middenschool Courtmans Maldegem 2B MA-WE Mexicaanse roodrompvogelspin (Vega) 06/6/2021
Middenschool Courtmans Maldegem 2B MA-WE Witbuikegel (Rolypoly) 06/6/2021
Middenschool Courtmans Maldegem 2B MA-WE Grijze eekhoorn (Odion) 06/6/2021
Middenschool Courtmans Maldegem 2B MA-WE Chinchilla (Masco) 06/6/2021
Emma & Tibo Deneut Stokstaart (Maik) 06/6/2021
Simonne Troosters Kerkuil (Salin) 06/6/2021
Erik Vermander Rode neusbeer (Elodie) 06/6/2021
Erik Vermander Wasbeer (Taima) 06/6/2021
Ruben - Lien Vanden Broucke - Sergier Oranjevleugelamazone (Amazona ) 06/6/2021
Xena Van Diest Witbuikegel (Rolypoly) 06/6/2021
Stan En Wout Zanders - Valcke Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/6/2021
Ward Schevernels-Van Leuven Steenuil (Artemis) 06/6/2021
Ward Schevernels-Van Leuven Kerkuil (Salin) 06/6/2021
Ward Schevernels-Van Leuven Witbuikegel (Rolypoly) 06/6/2021
Bastian Vens Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 04/6/2021
Karine Heesakkers Serval (Ghana) 04/6/2021
Ruben - Lien Vanden Broucke - Sergier Agapornis (Pootje) 04/6/2021
Aurora Landuyt Dwerggeit (Ave) 03/6/2021
Julie Van Honacker Kameroenschaap (Bartje) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 16 Wasbeer (Tawa) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 15 Zilvervos (Cola) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 14 Agapornis (Kumi) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 13 Dwerggeit (Alfa) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 13 Luipaardgekko (Indi) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 12 Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/6/2021
OLV Vlaanderen Klas 11 Serval (Ghana) 03/6/2021
Frank Monsecour Boeboekuil (Bob) 02/6/2021
Michiel Duinslaeger Euraziatische lynx (Jim) 02/6/2021
Sanne De Bast Blauwgele ara (Pino) 02/6/2021
Elien Ranson Helmparelhoen (Frodo) 02/6/2021
. Profession Wear & Safety Withandgibbon (Vasa) 02/6/2021
Pieter Hermans Euraziatische lynx (Jim) 02/6/2021
Liesbet Willaert Griekse landschildpad (Helena) 01/6/2021
Joeri Ryckaseys Boeboekuil (Bob) 01/6/2021
Ann Vanhemelen Euraziatische lynx 01/6/2021
Cynthia Verbakel Steenuil (Artemis) 01/6/2021
Rubens van de Kamp Wasbeer (Tapco) 31/5/2021
Xavier Weynants Chinese wateragame (Nathus) 31/5/2021
Leni Oosterlinck Stokstaart (Brie) 31/5/2021
Sigrid Vanraes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/5/2021
Kim Wybauw Witoorpenseelaap (Wickie) 30/5/2021
Bento Carlier Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 30/5/2021
Bart Desmet Bruine beer (Uli) 30/5/2021
Sophie Festjens - Meheus Lama (Witje) 30/5/2021
Carlos Berten Lama (Adriano) 29/5/2021
Timothy Verstraete Roze kaketoe (Rikkie) 29/5/2021
Betty Verheyden Serval (Leone) 29/5/2021
Marie-Claire Vandekerckhove Serval (Leone) 29/5/2021
Kristien Celerier Rendier / Kariboe (Niels) 29/5/2021
Angelique Deschoemaeker Capibara (Charif) 29/5/2021
Thibout Stock Stokstaart (Maik) 29/5/2021
Karien Tits Kerkuil (Bagoly) 29/5/2021
Liesbet Beke Steenuil (Artemis) 29/5/2021
Jana Germanus Capibara (Charif) 29/5/2021
Lydie Vander Beeken Pinchéaap (Geb) 28/5/2021
Tine Neyts Zilvervos (Cola) 27/5/2021
Christel Smets Torenvalk (Negan) 27/5/2021
Medusa Vanderlinde Chinchilla (Dumbo) 26/5/2021
Curd Vandevenne Boeboekuil (Bob) 26/5/2021
Foodforum Abdijschool van Zevenkerken Stokstaart (Brie) 26/5/2021
Wim Vermeulen Bruine beer (Byara) 26/5/2021
Karel Vandenbroucke Witoorpenseelaap (Wickie) 26/5/2021
Victor Mahieu Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 26/5/2021
Jean-Pierre Cuveele Kerkuil (Alba) 25/5/2021
Isabeau Torreborre Steenuil (Artemis) 25/5/2021
Christa Volcke Serval (Leone) 24/5/2021
Emily Bonamie Woestijnvos (Lily) 24/5/2021
Familie Verhaege - Schellekens Groene leguaan (Leo ) 24/5/2021
Kang Lu Boelaert Alpaca 24/5/2021
Frederiek Morjean & Jana Vandevoorde Stokstaart (Bale) 24/5/2021
Ingrid Stryckers Alpaca (Alejandro) 24/5/2021
Elsje Hensen Griekse landschildpad (Fietje) 23/5/2021
Ramon Peeters Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 23/5/2021
Hanne Hallaert Ringstaartmaki (Thimba) 23/5/2021
Lode De Waele Zilvervos (Cola) 22/5/2021
Thibo En Eline Vancaeneghem Alpaca (Alejandro) 22/5/2021
Ingmar Ricquier Rode neusbeer (Maya) 22/5/2021
Ingmar Ricquier Sneeuwuil (Nanoek) 22/5/2021
Ingmar Ricquier Steenuil (Artemis) 22/5/2021
Ingmar Ricquier Europese oehoe (Rutha) 22/5/2021
Lotte Poelaert Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 22/5/2021
Joren Smekens Oranjevleugelamazone (Amazona ) 22/5/2021
Wouter Serryn Torenvalk (Neglec) 22/5/2021
Anne Van Ingelgem Das (Maud) 22/5/2021
Claudine Hansen Alpaca (Alejandro) 22/5/2021
Katrien Taillieu Kruisezel (Martha) 22/5/2021
Koen D'hondt Euraziatische lynx (Jim) 21/5/2021
Joris Claes Dwerggeit (Belle) 21/5/2021
Bruno Mastyn Woestijnvos (Zwadi) 21/5/2021
1B Talentontwikkeling MSKA ROESELARE Bennet Wallaby (Yamba) 21/5/2021
Kayleigh Kerselaers Wasbeer (Tapco) 19/5/2021
Gwendoline Pollet Chinchilla (Dumbo) 18/5/2021
3e leerjaar KBO Leupegem Witoorpenseelaap (Wickie) 18/5/2021
Tiele & Niene Coene Steenuil (Artemis) 16/5/2021
Jesse Redey Stokstaart (Maik) 16/5/2021
Vince Accou Luipaardgekko (Macu) 16/5/2021
Noor Accou Steenuil (Artemis) 16/5/2021
Gaël Van Hyfte Euraziatische lynx (Jim) 16/5/2021
Martine De Prest Kruisezel (Emma) 16/5/2021
Alexandra Goeyers Bruine kapucijnaap (Petronila) 14/5/2021
Elodie Dewaele Pinchéaap (Rikchaq) 14/5/2021
Luc Van Ransbeeck Bruine beer (Mimi) 14/5/2021
Ruth Krebs Woestijnvos (Lily) 14/5/2021
Ruth Krebs Ruitpython (Morelia ) 14/5/2021
Familie Vertriest-Simoens Dwergbaardagaam (Pogona) 14/5/2021
Frederique Christiaens Bruine maki (Ayo) 14/5/2021
Jurgen Vanlerberghe Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 14/5/2021
Francky Bruggeman Serval (Ghana) 14/5/2021
Amina Sesay Dwerggeit (Dorrie) 14/5/2021
Rosa Loomans Steenuil (Artemis) 14/5/2021
Marly D'hooghe Stierslang (Ophis) 14/5/2021
Enzo Verschooren Geelwangamazone (Barrett) 13/5/2021
Inge & An Pittomvils-Van Espen Serval (Ghana) 13/5/2021
Inge & An Pittomvils-Van Espen Euraziatische lynx (Monte) 13/5/2021
Inge & An Pittomvils-Van Espen Amiatina ezel (Speedy) 13/5/2021
Anass Slassi Chinese muntjak (Hao) 12/5/2021
Joaquín Deseure Zwartbuikzandhoen (Pollo) 10/5/2021
Joaquín Deseure Vierteenlandschildpad (Ranus) 10/5/2021
Margaux Saelens Zilvervos (Cola) 10/5/2021
Robbe Hautekeete Zeboe (Beasty) 09/5/2021
Jacky-Annick Desnouck-Melaerts Wasbeer (Tsefanie) 09/5/2021
Annelies Martens Mara (Zork) 09/5/2021
Noah Dewilde Stokstaart (Brie) 09/5/2021
Goran Vertriest Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 09/5/2021
Alexandra Becquevort Oranjevleugelamazone (Amazona ) 09/5/2021
Vicky Hennaert Boeboekuil (Bob) 09/5/2021
Chenling Zhang Capibara (Charif) 09/5/2021
Roelens Kris Pony (Berlios) 09/5/2021
Monique Hudlot Woestijnvos (Lily) 09/5/2021
Bianca Vantieghem Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/5/2021
Sabine De Schryver Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 09/5/2021
Eva Hinderyckx Pinchéaap (Rikchaq) 09/5/2021
Nadine De Schrijver Agapornis (Ishirini) 09/5/2021
Stijn Parmentier Ouessantschaap (Jodocus) 08/5/2021
Ayla Pipelers Zilvervos (Cola) 08/5/2021
Lucie en Oscar Trio Pinchéaap (Rikchaq) 08/5/2021
Dries Parmentier Suikereekhoorn (Jazz) 07/5/2021
Julie Lissens Suikereekhoorn (Bianca) 07/5/2021
Katie Fack Woestijnvos (Zwadi) 07/5/2021
Dree De Coninck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/5/2021
Margaux Allemeersch Zilvervos (Cola) 06/5/2021
Elena Deseure Zilvervos (Cola) 06/5/2021
MARLEEN ROMMENS Suikereekhoorn (Jazz) 06/5/2021
Lindsay De Bruyne Dwerggeit (Dorrie) 06/5/2021
Gerda Verbeke Boeboekuil (Bob) 06/5/2021
Christof Colle Kolenbranderschildpad (Cutie) 06/5/2021
Bet D'hulster Watoessirund (Pombé) 05/5/2021
Xavier Bourdet Alpaca (Milagros) 05/5/2021
Elize Hostyn Woestijnvos (Vinjara) 05/5/2021
Kristof Meekers Rode neusbeer (Elodie) 05/5/2021
Tom De Meyer Amiatina ezel (Santoro) 05/5/2021
Joke Vanlerberghe Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/5/2021
Elisabeth Menten Witbuikzandhoen (Blanco) 05/5/2021
Jolien Dobbelaere Gewoon stekelvarken (Uba) 04/5/2021
Loore Van Laethem Nandoe (Oak) 04/5/2021
Swen Tim Angermann Euraziatische lynx (Jim) 04/5/2021
Liesbet Vermeire Dwerggeit (Bo'tje) 04/5/2021
Audrey-Jaimy Braeye Lama (Witje) 04/5/2021
Margot Smet - Vonk Genetkat (Kanu) 03/5/2021
Margaretha Smet Arendbuizerd 03/5/2021
Tania Dassonneville Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/5/2021
Mathias Reys Grijze eekhoorn (Ivey) 03/5/2021
Sander Knudde Suikereekhoorn (Bo) 02/5/2021
Evelien Meijfroidt Stekelstaartvaraan (Aca) 02/5/2021
Marc Vermeulen Alpaca (Alejandro) 02/5/2021
Mattijs Bosschaert Stokstaart (Brie) 02/5/2021
Sally Vereecken Woestijnvos (Lily) 02/5/2021
Patrick Bostoen Siberische oehoe (Bubo) 02/5/2021
Martine Devriese Serval (Leone) 02/5/2021
Léon en Mona Brutein Oranjevleugelamazone (Amazona ) 02/5/2021
Fien Peeters Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Rabah) 01/5/2021
Silas De Witte Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 01/5/2021
Hugo Coulier Zilvervos (Cola) 01/5/2021
Hugo Coulier Pony (Honey) 01/5/2021
Karen Goeminne Ringstaartmaki (Kamuzu) 01/5/2021
Sien Vanmarcke Zilvervos (Cola) 01/5/2021
June Vanmarcke Woestijnvos (Zwadi) 01/5/2021
Lennert Vanoverberghe Stokstaart (Maik) 01/5/2021
Delphine Limpens Chinchilla (Nibble) 01/5/2021
Pieter-Jan Fivez Das (Maud) 01/5/2021
Dominique Veulemans Chinchilla (Zigby) 30/4/2021
Seppe Vanheuverbeke Kalkoen Ronquieres (Koen) 30/4/2021
Bart De Wit Alpaca (Alejandro) 29/4/2021
Ingrid Van Hoed Groene leguaan (Lowey) 29/4/2021
Ewout De Wit Berberaap (Fibi) 29/4/2021
Suzanne De Wit Kerkuil (Guatto) 29/4/2021
Kelly Ackerman Zilvervos (Cola) 29/4/2021
Angelo Demuynck Ouessantschaap (Joske) 29/4/2021
An Aelter Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 29/4/2021
Kristien Van Hove Rode neusbeer (Uden) 29/4/2021
Nele Vanheuverbeke Oranjevleugelamazone (Amazona ) 29/4/2021
Joren, Pauline, Caro, Isaline Prevosts klapperrat (Florence) 29/4/2021
Luc Aernout Griekse landschildpad (Luciana) 29/4/2021
Linda Rosseel Griekse landschildpad (Liliana) 29/4/2021
Klaas Van Gelder Steppezebra (Ukwi ) 29/4/2021
Maureen Ulbrick Kerkuil (Bagoly) 29/4/2021
Annemie Vergote Schotse Hooglander (Lars ) 29/4/2021
Club BNP Paribas Fortis BR Euraziatische lynx (Jim) 29/4/2021
Lucrece De Meyer Bruine beer (Mimi) 29/4/2021
Martine De Leener Bruine beer (Berros) 29/4/2021
Delphine Vermeersch Siberische oehoe (Siboe) 29/4/2021
Robert Mallebrancke Witoorpenseelaap (Wickie) 29/4/2021
Emmelien Schollaert Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 29/4/2021
Vrydi Oudewaal Zilvervos (Cola) 28/4/2021
Ronny Van Antwerpen Boeboekuil (Bob) 28/4/2021
Corrie Pauwels Amiatina ezel (Sirius) 28/4/2021
Corrie Pauwels Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 28/4/2021
Corrie Pauwels Baardagaam (Barba) 28/4/2021
Corrie Pauwels Zilvervos (Cola) 28/4/2021
Corrie Pauwels Zilvervos (Bacardi) 28/4/2021
Corrie Pauwels Witbuikegel (Rolypoly) 28/4/2021
Corrie Pauwels Afrikaanse sporenschildpad (Turbo) 28/4/2021
Lies Hemelsoen & Stijn Bossuyt Capibara (Charif) 28/4/2021
Jonas Lootens Kolonistenagame (Agama) 27/4/2021
David Debruyne Amerikaanse woestijnbuizerd (Sautje) 26/4/2021
Greet Heynderick Bruine beer (Byara) 26/4/2021
Marie Assez Boeboekuil (Ninox ) 26/4/2021
Jasmijn Claeys Tijgerpython (Pinta ) 25/4/2021
David Verbinnen Wasbeer (Tutelo) 25/4/2021
Aline Desmet Degoe (Blumeau) 25/4/2021
Sylvie Vandeputte Bruine maki (Ayo) 25/4/2021
Mathias Pinseel Griekse landschildpad (Fietje) 25/4/2021
Lode Demeulemeester Stokstaart (Maik) 25/4/2021
Kurt Wullepit Mara (Santos) 25/4/2021
Freddy Lepeer Griekse landschildpad (Helena) 25/4/2021
Veronique Hungenaert Ringstaartmaki (Thimba) 25/4/2021
Kato/Siebe/Kobe/Nora/Marilou En Remus De Bakker-Claeys-Cools Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 25/4/2021
Sancha De Keyser Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 25/4/2021
Iris Devriendt Dwerggeit (Bo'tje) 25/4/2021
Christel Simoen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 25/4/2021
Timo Felix Libbrecht Vandendriessche Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 25/4/2021
Caroline De Schepper Zilvervos (Cola) 25/4/2021
Dieter-Barbara Maertens-Dumoulin Serval (Leone) 25/4/2021
Nicole Lievens Boeboekuil (Bob) 25/4/2021
Eric Dhooghe Ouessantschaap (Jodocus) 25/4/2021
Huisartsenparktijk Klim-Op Euraziatische lynx (Monte) 25/4/2021
Jelle Swinnen Alpaca (Milagros) 25/4/2021
Francis Baert Kameel (Nelis) 25/4/2021
Geysen Pieter-Jan Alpaca (Alejandro) 25/4/2021
Tine Vekemans Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 25/4/2021
Tine Vekemans Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 25/4/2021
Tine Vekemans Rolstaartbeer (Frantz) 25/4/2021
Monique De Cock Grijze eekhoorn (Ivey) 25/4/2021
Cindy De Plukker Agapornis (Pootje) 25/4/2021
Nele Samyn Zilvervos (Cola) 25/4/2021
Nele Samyn Stokstaart (Maik) 25/4/2021
Jürgen & Christel De Vriese - Roose Bruine beer (Uli) 25/4/2021
Peggy Passage Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 25/4/2021
Relinde Vandewinkel Aziatische kleinklauwotter (Sovann ) 25/4/2021
Thibault Vincke Dwerggeit (Bo'tje) 24/4/2021
Anjuli Dobbelaere Zilvervos (Cola) 24/4/2021
Yentl Gobeyn Wimpergekko (Cecile) 24/4/2021
Louis Lippens Pinchéaap (Geb) 24/4/2021
Wim Braem Zilvervos (Bacardi) 24/4/2021
Lotte & Daan Declerck Steenuil (Artemis) 24/4/2021
Lilith & Morgane Lampaert Zilvervos (Cola) 24/4/2021
François Tanghe Nandoe (Juniper) 24/4/2021
Bert Pitschon Zilvervos (Cola) 23/4/2021
Friedl Dumortier Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 22/4/2021
Len Bulik Boeboekuil (Bob) 22/4/2021
Lio Bulik Degoe (Leo) 22/4/2021
Michael Van Geertruy Zilvervos (Cola) 22/4/2021
Anna Ipers Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 22/4/2021
Philippe-Dorine Merveille-Vanhuffel Alpaca 22/4/2021
Test Anneleen Waterbuffel 22/4/2021
Eva Berghmans Woestijnvos (Lily) 21/4/2021
Louis En Lily Santraine Woestijnvos (Zuri) 21/4/2021
Miel Bruggeman Zilvervos (Cola) 21/4/2021
Mathias Vandousselaere Zilvervos (Cola) 21/4/2021
Marie Meire Griekse landschildpad (Helena) 21/4/2021
JULIE BUYCK Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 20/4/2021
Sara Van Daele Zilvervos (Cola) 20/4/2021
Evq Roelens Witbuikegel (Rolypoly) 19/4/2021
Stijn Van Goylen Baardagaam (Dino) 18/4/2021
Alegandro Rommelaere Witbuikegel (Rolypoly) 18/4/2021
Pieter Lecomte Withandgibbon (Ami) 17/4/2021
Lukas Dewitte Zilvervos (Cola) 17/4/2021
De Zoete Inval Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 17/4/2021
Sarah De Cock Stokstaart (Bale) 17/4/2021
Wolf & Thor Quetstroey Luipaardgekko (Indi) 17/4/2021
Damien Decoene Europese oehoe (Turco ) 17/4/2021
Damien Decoene Torenvalk (Neglec) 17/4/2021
Andy Dennequin Boeboekuil (Ninox ) 17/4/2021
Sonja Verbeke Woestijnvos (Lily) 17/4/2021
Marleen Pattyn Steppezebra (Ukwi ) 17/4/2021
Kristien Fraeye Groene baviaan (Andrea) 17/4/2021
E. Maes – Boelens Dwerggeit (Alfa) 17/4/2021
Eveline Pattyn Zilvervos (Cola) 17/4/2021
Luiz & Milo Van Brabant Beermarter (Philippe) 17/4/2021
Arno Deschryvere Griekse landschildpad (Squirtle) 17/4/2021
Nele De Backer Stokstaart (Bale) 17/4/2021
Team ZEISS Euraziatische lynx (Jim) 17/4/2021
Anthony Vlegels Grasparkiet (Bindi) 17/4/2021
Johanna Watteeuw Lama (Witje) 17/4/2021
Sabine Dancet Serval (Leone) 17/4/2021
. Expertisekantoor Vanpoucke Steppezebra (Ukwi ) 17/4/2021
FRANK FOULON Stokstaart (Bale) 17/4/2021
Maarten Van Malder Stokstaart (Jafaru) 17/4/2021
Lijs Callaerts Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 17/4/2021
Anne Tulkens Kruisezel (Emma) 17/4/2021
Familie De Cock Alpaca (Milagros) 17/4/2021
Joy Vermote Vosmangoest (Ghanzi) 17/4/2021
Alex Emiel Ringstaartmaki (Thimba) 16/4/2021
Rohan Azamkhan Hinnekens Zilvervos (Cola) 16/4/2021
Hanne en Jonas Mara (Santos) 16/4/2021
Tine Colle Luipaardgekko (Squa) 16/4/2021
Damien De Wilde Capibara (Charif) 15/4/2021
Indra Pollet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2021
Bert D'Alleine Woestijnvos (Vinjara) 15/4/2021
Peter Dekersgieter Boeboekuil (Bob) 15/4/2021
Thamires Cardoso Sarmiento Capibara (Charif) 15/4/2021
Lisa Bostoen Euraziatische lynx (Jim) 15/4/2021
Bert Fiems Dwerggeit (Bo'tje) 15/4/2021
Fien Desmet Kruisezel (Martha) 15/4/2021
Sherly Ghillemyn Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 15/4/2021
Ruben Vanden Broucke Cavia (Tilly) 15/4/2021
Geert Gombeir Euraziatische lynx (Jim) 15/4/2021
Jasmien Vanhove Boeboekuil (Bob) 15/4/2021
Veerle Dubruque Chinchilla (Thorben) 15/4/2021
Annelies Declercq Rode neusbeer (Uden) 15/4/2021
Els Simoens Groene baviaan (Marta) 15/4/2021
Wilfried Devoldere Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 15/4/2021
Hermien Deprez Baardaap (Kerala) 15/4/2021
Annelies Goethals Rode neusbeer (Uden) 15/4/2021
Henk Van Pelt Agapornis (Pootje) 15/4/2021
Isabelle Vandemaele Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2021
Erna Lombaert Das (Maud) 15/4/2021
Katia Coene Chinchilla (Thorben) 15/4/2021
Wim Van Meirvenne Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2021
Julie Vandesonneville Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2021
Yannic Bral Steppezebra (Roy) 15/4/2021
Bart Devos Wasbeer (Tsefanie) 15/4/2021
Bart Devos Rode neusbeer (Uden) 15/4/2021
Thomas Vercruyssen Rolstaartbeer (Frantz) 15/4/2021
Mieke Courtmans Stokstaart (Maik) 15/4/2021
Anna Tuerlinckx Cavia (Tilly) 15/4/2021
John Muylle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/4/2021
Lise Descamps Wasbeer (Tuari) 14/4/2021
June En Billie Roggeman Zilvervos (Cola) 14/4/2021
Maarten Van Malder Stokstaart (Brie) 14/4/2021
Els Kelchtermans Afrikaanse sporenschildpad (Suzy) 14/4/2021
Leon Symoens Serval (Leone) 14/4/2021
Astrid De Coninck Zilvervos (Cola) 14/4/2021
Michiel Ginneberge Euraziatische lynx (Jim) 14/4/2021
Dries Pattyn Serval (Leone) 14/4/2021
Jill Dayer Rode neusbeer (Dora) 14/4/2021
Joke Boussemaere - Gheysens Woestijnvos (Zwadi) 13/4/2021
Angie Vermeersch Serval (Ghana) 13/4/2021
Sabine Vanclooster Stokstaart (Bale) 13/4/2021
Stephanie Vercaemer Degoe (Egon) 12/4/2021
Stephanie Vercaemer Chinchilla (Pirobo) 12/4/2021
Laura Goethals Boa constrictor (Nagini) 12/4/2021
Maxime De Rycke Stierslang (Ophis) 11/4/2021
Jasmijn Deschacht Das (Maud) 11/4/2021
Sandra Pouillie Chinchilla (Nibble) 11/4/2021
Ann Decaestecker Ouessantschaap (Laria) 11/4/2021
Elle-Noor Salembier Woestijnvos (Lily) 11/4/2021
Kelly De Neve Zilvervos (Cola) 11/4/2021
Mauro Vermeulen Witoorpenseelaap (Wickie) 11/4/2021
Nora Vermeulen Rode neusbeer (Elodie) 11/4/2021
Finn Hageman Stokstaart (Maik) 11/4/2021
Fons, Jolien Strobbe Baardaap (Kerala) 10/4/2021
Jade Hellyn Baardagaam (Jade) 10/4/2021
Tim Van Geel Boeboekuil (Ninox ) 10/4/2021
Angelique Vandorpe Mara (Zork) 10/4/2021
Amélie Torfs Witoorpenseelaap (Saphire) 10/4/2021
Patrick Depoorter Bruine beer (Mimi) 10/4/2021
Tristan Vanackere Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 10/4/2021
Ruben Colle Zilvervos (Cola) 09/4/2021
Jens Paes Wasbeer (Taima) 09/4/2021
Mieke Jensen Stokstaart (Ilom) 09/4/2021
Julie Vercaeren Zilvervos (Bacardi) 09/4/2021
Julie Vercaeren Zilvervos (Cola) 09/4/2021
RENE SIBIET Dwerggeit (Alfa) 09/4/2021
Elsje Demeyere Boeboekuil (Bob) 09/4/2021
Linda Derycke Indische antilope (Surekha) 09/4/2021
Tamara Vermont Boeboekuil (Bob) 09/4/2021
Liesbet Callewaert Zilvervos (Cola) 09/4/2021
Alicia Van Laecke Woestijnvos (Lily) 09/4/2021
Marinka Van Meirhaeghe Stokstaart (Maik) 09/4/2021
Kristof Mastyn Mara (Marco) 09/4/2021
Aurelie Huyghe Capibara (Charif) 09/4/2021
Rudy & Donna Bellon - Parmentier Wasbeer (Bonna ) 09/4/2021
Glenn Verloigne Bennet Wallaby (Ben) 09/4/2021
Veerle Soenen Bruine beer (Uli) 09/4/2021
Geert Claeys Boeboekuil (Bob) 09/4/2021
Ann Vandepoele Witbuikegel (Rolypoly) 09/4/2021
Amy Monbaliu Serval (Ghana) 09/4/2021
Karel David Chinchilla (Blake) 09/4/2021
Linda Boerjan Boeboekuil (Bob) 09/4/2021
Renee Vercouter Rode neusbeer (Nazurso) 09/4/2021
Luc Follens Dwerggeit (Bo'tje) 09/4/2021
Tom Vanrijckeghem Serval (Leone) 09/4/2021
Stefanie Kerckenaere Dwerggeit (Bo'tje) 09/4/2021
Nelle Verbrugghe Woestijnvos (Lily) 09/4/2021
Sylvianne Proot Witoorpenseelaap (Mumpy) 09/4/2021
Hannelore - Sven Coulier - Scheerens Bennet Wallaby (Ben) 09/4/2021
Steve Hoeghenae Witoorpenseelaap (Sinbad) 09/4/2021
Luc Knockaert Stokstaart (Bale) 09/4/2021
Stijn Verstraeten Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2021
Nancy Tavernier Zilvervos (Cola) 09/4/2021
Karel Geuens Das (Maud) 09/4/2021
Steve Gryson Oranjevleugelamazone (Amazona ) 09/4/2021
Steve Gryson Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2021
Frank-Caroline De Cocq-Baele Bruine kapucijnaap (Siti) 09/4/2021
Nanouchka Roelens Wasbeer (Tawa) 09/4/2021
Nadia Belsack Griekse landschildpad (Thanos) 09/4/2021
Astrid Van Hoyweghen Aziatische kleinklauwotter (Sovann ) 09/4/2021
Astrid Van Hoyweghen Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 09/4/2021
Maxime Opsomer Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 09/4/2021
Laura Vandenborre Serval (Ghana) 09/4/2021
Leon Rommens Stokstaart (Bale) 09/4/2021
Veerle En Johnny Swartebroekx - Steenbeke Cavia (Thea) 09/4/2021
Laura Verbeek Zilvervos (Cola) 09/4/2021
Leander Van Camp Stokstaart (Maik) 09/4/2021
Patrick De Cauwer Euraziatische lynx (Monte) 08/4/2021
Casper Blondeel Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 08/4/2021
Helena Hendrickx Woestijnvos (Shujamaa) 08/4/2021
Renée Vanmassenhove Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 07/4/2021
Gust Vanmassenhove Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 07/4/2021
zieta bohez Alpaca (Alejandro) 07/4/2021
Kasper Vandelanotte Stinkdier (Marlène) 07/4/2021
Alexander Messiaen Alpaca (Alejandro) 07/4/2021
Sabien Vercoutter Kruisezel 07/4/2021
Leonie De Munter Russische dwerghamster (Twan ) 06/4/2021
Vince De Munter Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 06/4/2021
Lena Van der Elst Euraziatische lynx (Jim) 06/4/2021
Laura Weynants Rolstaartbeer (Frantz) 06/4/2021
Noah en Sia Benoot Geelwangamazone (Crosby) 05/4/2021
Johnny Beschuyt Woestijnvos (Lily) 05/4/2021
Nathan Van der Smissen Stokstaart (Bale) 05/4/2021
Léonie Vanthournout Wasbeer (Tsefanie) 05/4/2021
Amine Perez Dios Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 04/4/2021
Katrien Wellens Euraziatische lynx 04/4/2021
Jaro & Lars Viaene Serval (Leone) 04/4/2021
Dirk Overstraete Agapornis (Pootje) 04/4/2021
Eva Berckmans Afrikaanse Oehoe (Canus) 04/4/2021
Jozefien Parmentier Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/4/2021
Cathy Matthieu Witbuikegel (Rolypoly) 03/4/2021
Tom & Stefanie Demeersseman-Vanderstraeten Zeboe (Kawan) 03/4/2021
Lily Van Herreweghe Witbuikegel (Rolypoly) 03/4/2021
Anja Van Houdt Witbuikegel (Rolypoly) 03/4/2021
Jonas De Meersman Serval (Leone) 03/4/2021
Jonas De Meersman Euraziatische lynx (Jim) 03/4/2021
Johan De Meersman Amerikaanse woestijnbuizerd (Harte) 03/4/2021
Erna Andries Serval (Ghana) 03/4/2021
Lewis De Wilde Prevosts klapperrat (Prevost) 03/4/2021
Matthias Degryse Russische dwerghamster (Twan ) 03/4/2021
Emma Vanhoudt Oranjevleugelamazone (Amazona ) 03/4/2021
Ava Vanhoudt Witbuikegel (Rolypoly) 03/4/2021
Emma & Sara Vandeputte Zilvervos (Cola) 02/4/2021
BENJAMIN CRIEL Bizon (Amerikaanse) (Ohio) 02/4/2021
Silvie Derynck Kolenbranderschildpad (Umair) 02/4/2021
Stella Loeys Bruine beer (Berros) 01/4/2021
Patsy Verplancke Euraziatische lynx (Jim) 01/4/2021
Patsy Verplancke Regenboogboa (Epi) 01/4/2021
Stefanie Dauw Berberaap (Fibi) 01/4/2021
Joanna Van Laere Woestijnvos (Zuri) 01/4/2021
Greet Roobroeck Boa constrictor (Yanomani) 01/4/2021
Fleur Vande Walle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/4/2021
Emma Serlippens Serval (Ghana) 01/4/2021
Nele Maton Grijze eekhoorn (Ivey) 01/4/2021
Yvette Fonteyne Bergparkiet (Olzo) 01/4/2021
Daniëlle Ceulemans Groenvleugelara (Roméo) 01/4/2021
Gerdy Degryse Griekse landschildpad (Kimy) 01/4/2021
Hanna Laekeman Wasbeer (Tutelo) 01/4/2021
Vicky Dalgleish Witoorpenseelaap (Mumpy) 01/4/2021
Stijn Verbrugghe Genetkat (Tikeya) 01/4/2021
Ingrid Leeuws Schotse Hooglander (Frida) 01/4/2021
valentijn vereecke Luipaardgekko (Ekko) 31/3/2021
Catho Cardinael Steenuil (Artemis) 31/3/2021
Conny De Decker Genetkat (Kanu) 31/3/2021
Trui Keereman Woestijnvos (Zuri) 31/3/2021
Matthew Pulling Beermarter (Philippe) 31/3/2021
Myriam Strumane Boeboekuil (Ninox ) 31/3/2021
Willy En Martine Michels-Van Houcke Bennet Wallaby (Ben) 31/3/2021
Rik Matthys Kameel (Joep) 31/3/2021
Aidan De Bleecker Woestijnvos (Zwadi) 31/3/2021
Aidan De Bleecker Woestijnvos (Zwadi) 31/3/2021
(Zoon) Jerom Poublon Boeboekuil (Bob) 30/3/2021
Joël & Vanessa Nabrojed Stokstaart (Brie) 29/3/2021
Greet Roobroeck Rode neusbeer (Nala) 28/3/2021
Erik-Nancy En Caren Ruyloft Afrikaanse Oehoe (Archimedes) 28/3/2021
Vanessa Mertens Stokstaart (Brie) 28/3/2021
Polly D’hollander Witbuikegel (Rolypoly) 27/3/2021
Marjan Claeys Serval (Leone) 27/3/2021
Fleur Biesmans Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 27/3/2021
Belinda Broché Serval (Ghana) 27/3/2021
Elisabeth De Naeyer Schotse Hooglander (Frida) 27/3/2021
Elisabeth De Naeyer Schotse Hooglander (Scott) 27/3/2021
Elisabeth De Naeyer Bruine beer (Uli) 27/3/2021
Cecile Stevens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 26/3/2021
Olivier Vermote Griekse landschildpad (Rosy) 26/3/2021
Adeline Looten Waterbuffel (Oogi) 25/3/2021
Adeline Looten Waterbuffel (Naga) 25/3/2021
Adeline Looten Waterbuffel (Momo) 25/3/2021
Winter Claeys Ringstaartmaki (Kamuzu) 24/3/2021
Sam En Jolien Smets - Missiaen Amerikaanse oehoe (Virgil) 24/3/2021
Reinhilde Paeps Alexanderparkiet (Patroclus) 24/3/2021
Lauren Welby Agapornis (Themanini) 23/3/2021
James Vanmassenhove Agapornis (Tisini) 23/3/2021
Marc Vlassenbroeck Stinkdier (Marlène) 23/3/2021
Marleen Dekeyser Moorse landschildpad (Francesca) 21/3/2021
Rolanda Usewils Serval (Ghana) 21/3/2021
Michèle Caty Stokstaart (Ilom) 21/3/2021
Ward Schevernels-Van Leuven Stinkdier (Marlène) 20/3/2021
Gerdi Bogaert Woestijnvos (Lily) 19/3/2021
Adeline Looten Waterbuffel 19/3/2021
Java Labeau Torenvalk (Negan) 18/3/2021
Tom Van Goylen Luipaardgekko (Kabir) 17/3/2021
Annick Deliaert Zilvervos (Cola) 17/3/2021
Tine Vermote Steenuil (Artemis) 17/3/2021
Francky Bruggeman Rode neusbeer (Uden) 17/3/2021
Guy & Nicole Six - Janssens Steppevaraan (Anthé) 17/3/2021
Janne De Scheemaecker Chinchilla (Dumbo) 17/3/2021
Francis Haekens Rode neusbeer (Uden) 17/3/2021
Smilla Haekens Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 17/3/2021
Eline Louf Zilvervos (Cola) 17/3/2021
Kyle Decrock Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 17/3/2021
Nagels Vandecruys Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 16/3/2021
Ilse Talboom Chinese muntjak (Jingxi) 16/3/2021
Orson Jatidjan Boeboekuil (Bob) 16/3/2021
Kim Bertels Witbuikzandhoen (Blanco) 14/3/2021
Stephanie GHESQUIERE Woestijnvos (Shujamaa) 14/3/2021
Yana De Cock Dwerggeit (Bo'tje) 14/3/2021
Robby Dobbels Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 14/3/2021
Iben en Lenke Devos Zilvervos (Cola) 14/3/2021
Rebecca Jacobs Boeboekuil (Ninox ) 13/3/2021
Ine Moreels Stokstaart (Brie) 13/3/2021
Tom Sarah Ayla Christiaens Markewich Cavia (Tilly) 13/3/2021
GAMESTOP . Withandgibbon (Ami) 13/3/2021
Xan Vandermeersch Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 12/3/2021
Jade De Loof Zwartbuikzandhoen (Pollo) 11/3/2021
Eveline Verhiest Witnekkraanvogel (Vipio) 11/3/2021
Katrien Vansteenkiste Agapornis (Kumi) 11/3/2021
De Herboristengroep Stokstaart (Bale) 10/3/2021
De Stuivenbergertjes Roze kaketoe (Rikkie) 10/3/2021
Tine Fonteyn Zilvervos (Bacardi) 10/3/2021
Kamiel Wolput Rode neusbeer (Nala) 10/3/2021
Yent Van Genechten Cavia (Thea) 08/3/2021
Marie-Lou & Marcel Ureel Groene baviaan (Lucy) 08/3/2021
Sofie Vercammen Capibara (Charif) 08/3/2021
Geert Verbeerst Kruisezel (Martha) 08/3/2021
Lauren Ureel Blauwgele ara (Coco) 08/3/2021
Sélène & Sean Rossi Bruine kapucijnaap (Sarah) 07/3/2021
Marinka Van Meirhaeghe Stokstaart (Brie) 07/3/2021
Marie-Lou Warnier Stokstaart (Jubuco) 06/3/2021
Phaedra Salenbien Vierteenlandschildpad (Ranus) 06/3/2021
Willeke & Stefanie Grote geelkuifkaketoe (Kemoe) 05/3/2021
. Garrein-Riquiere Witbuikegel (Rolypoly) 05/3/2021
Floor Dhondt Degoe (Blumeau) 04/3/2021
Machteld de Schutter Dwerggeit (Ave) 04/3/2021
Jitte Van Laeken Ringstaartmaki (Thimba) 03/3/2021
Aline Vanneste Dwerggeit (Dorrie) 03/3/2021
Stien Vansteenkiste Prevosts klapperrat (Florence) 03/3/2021
Alec en Arno Van Gyseghem Serval (Leone) 03/3/2021
Roel Deschuytter Rode neusbeer (Nala) 03/3/2021
Sinerjey & Marthe Meyfroodt Serval (Leone) 03/3/2021
Noémie Geens Witbuikegel (Rolypoly) 02/3/2021
Shahir Burki Wasbeer (Teetonka) 02/3/2021
Zorg Vrouwen Gevangenis Brugge Bruine kapucijnaap (Salvador) 01/3/2021
Freya Laurent Steenuil (Artemis) 28/2/2021
Christoph Dequidt Boeboekuil (Ninox ) 28/2/2021
Anne-Lore Decrock Steenuil (Artemis) 28/2/2021
Anneleen test Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 27/2/2021
Test Anneleen Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 27/2/2021
Ilse Soetaert Degoe (Blumeau) 27/2/2021
Veronique De Busschere Woestijnvos (Lily) 27/2/2021
Jacob Serruys Dwerggeit (Belle) 26/2/2021
fons poot Stokstaart (Bale) 25/2/2021
femke poot Woestijnvos (Zuri) 25/2/2021
Thieme Vuylsteke Woestijnvos (Shujamaa) 25/2/2021
Timothy Verellen Meerkat (Ilom) 25/2/2021
Ellie-Marthe Alleart Grijze eekhoorn (Iszy) 24/2/2021
ELENE KHVIBLIANI Steenuil (Artemis) 24/2/2021
Sylvie Petitat Cavia (Tilly) 23/2/2021
Manu Ryckeboer Prevosts klapperrat (Florence) 22/2/2021
Iyamo Meyfroodt Woestijnvos (Zwadi) 22/2/2021
Wim Senaeve Roodpootbosuil (Saborni) 21/2/2021
Ewoud Louwagie Stokstaart (Brie) 21/2/2021
Familie Beelen Bruine kapucijnaap (Tete) 21/2/2021
Eleonore Vandemaele Dwerggeit (Belle) 20/2/2021
Rik Maes Roze kaketoe (Rikkie) 20/2/2021
Marc & Miranda Vandendriessche-Segaert Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 20/2/2021
Steffi Poiz Dwerggeit (Bo'tje) 20/2/2021
Doris Kerckhof Koningspython (Regi) 20/2/2021
Lena Van Bellinghen Steppezebra (Ukwi ) 20/2/2021
Dieter Temmerman Gewoon stekelvarken (Oringo) 18/2/2021
Femke Decoene Krulhaarvogelspin (Curly) 18/2/2021
Viviane Oris Kruisezel (Martha) 18/2/2021
Amandine Josson Cavia (Tooske) 18/2/2021
Arnaud Josson Cavia (Tilly) 18/2/2021
Olivia Clarysse Lama (Invidia) 18/2/2021
Florian Clarysse Groenvleugelara (Bébé) 18/2/2021
Tessa Vandierendonck Steenuil (Artemis) 18/2/2021
Ann Lingier Serval (Leone) 18/2/2021
Paulien De Vos Woestijnvos (Tsiga) 18/2/2021
Bessirard De Meester Capibara (Charif) 18/2/2021
Rik Matthys Rode neusbeer (Nala) 17/2/2021
Rik Matthys Rode neusbeer (Fidel) 17/2/2021
Myranda Vanderhaeghe Dwerggeit (Alfa) 17/2/2021
Delphine Vanfleteren Stokstaart (Maik) 17/2/2021
Vicky Vanhoutte Boeboekuil (Bob) 16/2/2021
Jochen Devolder Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/2/2021
Miley-myrrhe-Arwen-fleur Reynaert Stokstaart (Brie) 15/2/2021
Pieter Decoene Roodpootbosuil (Rufipes) 15/2/2021
Jasper Torfs Valkparkiet (Radja) 15/2/2021
Yoko De Vriendt Wasbeer (Tsiyi) 15/2/2021
Rebekah Van Geert Boeboekuil (Bob) 14/2/2021
Marleen Ameye Boeboekuil (Ninox ) 14/2/2021
Sien De Brouwer Pinchéaap (Geb) 14/2/2021
De Vos Pär Agapornis (Leia) 14/2/2021
Sylviane Verschueren Pony (Berlios) 13/2/2021
Jarne De Clerck Cavia (Tooske) 13/2/2021
Fay Dedeurwaerder Wimpergekko (Cecile) 13/2/2021
Vanessa Cauwelier Bruine kapucijnaap (Petronila) 13/2/2021
Christophe Berte Kerkuil (Alba) 13/2/2021
Yelena Meersman Woestijnvos (Lily) 12/2/2021
Fonne De Nijs Rode neusbeer (Nala) 12/2/2021
Jens De Meersman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/2/2021
Jan Marivoet Amiatina ezel (Santoro) 12/2/2021
Carl Engelhard Euraziatische lynx (Jim) 11/2/2021
Helena en Susannah Engelhard Woestijnvos (Lily) 11/2/2021
Peggy Uitterschout Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 11/2/2021
Hilke De Knijf Wimpergekko (Cecile) 11/2/2021
Delphine Vermeersch Pinchéaap (Geb) 11/2/2021
Kathy Bruynooghe Zilvervos (Cola) 10/2/2021
Lore Vanhullebusch Grijze eekhoorn (Reeve) 10/2/2021
Bas Vanhullebusch Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/2/2021
Paul Van Besien Capibara (Charif) 10/2/2021
Robbe Stien Kaat Michiels Valkparkiet (Radja) 10/2/2021
Stijn & Mai Linh Schouppe - Verdonck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/2/2021
Daisy Nicolay Euraziatische lynx (Jim) 10/2/2021
Mirjam De Schutter Wimpergekko (Cecile) 10/2/2021
Mirjam De Schutter Luipaardgekko (Eublé) 10/2/2021
Linde Van Nieuwenhuyze Zilvervos (Cola) 10/2/2021
Renée Smagghe Woestijnvos (Lily) 09/2/2021
Kelly De Waele Prevosts klapperrat (Florence) 09/2/2021
CHANTAL LAUWERS Grijze eekhoorn (Reeve) 09/2/2021
Catherine Thielemans Steenuil (Artemis) 08/2/2021
Hilde De Bruyn Sneeuwuil (Nanoek) 08/2/2021
DATA TVH Departement Schotse Hooglander (Lars ) 08/2/2021
DATA TVH Departement Capibara (Charif) 08/2/2021
DATA TVH Departement Bruine beer (Uli) 08/2/2021
Stefanie Maes Bennet Wallaby (Yamba) 08/2/2021
Kenzo Vermote Chinchilla (Nibble) 07/2/2021
Nieke Catteeuw Agapornis (Pootje) 07/2/2021
Lies BOCKSOEN Zilvervos (Cola) 07/2/2021
Rogers-Lieske Pettersen-dutron Rode neusbeer (Gaelle) 07/2/2021
Godelieve Willems Stokstaart (Brie) 07/2/2021
Sélène & Sean Rossi Stokstaart (Maik) 07/2/2021
Lieven Massez Boeboekuil (Bob) 07/2/2021
Greta Vandecandelaere Luipaardgekko (Ekko) 07/2/2021
Ellanor Ryckaert Woestijnvos (Lily) 07/2/2021
Krien Puts Schotse Hooglander (Mina) 06/2/2021
Pedro Naert Amiatina ezel (Speedy) 06/2/2021
Sven Van Der Kelen Stokstaart (Brie) 06/2/2021
Maarten Merel Koningspython (Regi) 06/2/2021
Fleur Hoorelbeke Baardapen (Manjeri) 06/2/2021
Ann Ryckaert Zilvervos (Cola) 06/2/2021
Lindsay - Sofie Joiret - Geens Ringstaartmaki (Mahabo) 06/2/2021
Lies Denecker Luipaardgekko (Pharis) 06/2/2021
Lies Denecker Geelwangschildpad (Dewey) 06/2/2021
Alain En Isabelle De Bruyker-De Smedt Steenuil (Artemis) 06/2/2021
Julien Willems Zilvervos (Cola) 05/2/2021
Dorothy Campe Zilvervos (Cola) 05/2/2021
Ode Vankeirsbilck Torenvalk (Tinny) 05/2/2021
Sofie De Lameillieure Stokstaart (Brie) 05/2/2021
Rudi Vanderheyde Witbuikegel (Rolypoly) 05/2/2021
Kathy Van Gierdegom Manenschaap (Khamssa) 05/2/2021
Monique Depestel Dwerggeit (Bo'tje) 04/2/2021
Linda Van Hoeydonck Cavia (Tilly) 03/2/2021
Lewis Bettesone Geelwangschildpad (Louie) 03/2/2021
Talitha Dehaene Maarten Valentin Steenuil (Artemis) 02/2/2021
Koen Verbeke Boeboekuil (Ninox ) 02/2/2021
Chantal Muylle Stinkdier (Marlène) 01/2/2021
Lizzy Bex Kruisezel (Emma) 01/2/2021
Bea Van Buynder Alpaca (Milagros) 01/2/2021
Patrick Hauspie Afrikaanse Oehoes (Merlin) 01/2/2021
Morgane Maris Serval (Leone) 31/1/2021
Kurt Verbruggen Bennet Wallaby (Yamba) 31/1/2021
Dido En Liv Van Steenwinkel Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/1/2021
Izzy Devos Zilvervos (Cola) 31/1/2021
Katty Windelinckx Degoe (Blumeau) 31/1/2021
Ludwig Coessens Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 31/1/2021
Dirk Destoop Geelwangamazone (Barrett) 31/1/2021
Fien Soete Vosmangoest (Ghanzi) 31/1/2021
Karoline Bruynooghe Witbuikegel (Rolypoly) 31/1/2021
Remie Laurens Alpaca 30/1/2021
Remco Heldere Steenuil (Artemis) 30/1/2021
Fynn en Nell De Houwer Stokstaart (Brie) 30/1/2021
Janne Meersschaut Dwerggeit (Bo'tje) 30/1/2021
Mathis Hallaert Steenuil (Artemis) 30/1/2021
Roxane Broothaerts Roodhandtamarin (Viritus) 30/1/2021
Veerle Huyghe Valkparkiet (Bali) 30/1/2021
Peggy Verheyden Baardapen (Manjeri) 30/1/2021
Wouter Taelman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/1/2021
Louise Deback Witoorpenseelaap (Sinbad) 30/1/2021
Elke Eycken Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 30/1/2021
Geert Margodt Zilvervos (Cola) 29/1/2021
Heidi Vogeleer Stokstaart (Maik) 29/1/2021
Guido Ronsmans Grijze eekhoorn (Reeve) 29/1/2021
Jozefien Scheers Agapornis (Grez) 29/1/2021
Sonja Verbeke Rode neusbeer (Nala) 29/1/2021
Barbara Degroote Grote alexanderparkiet (Patroclus) 29/1/2021
Ludo & Fabienne Note-Maes Chinchilla (Nibble) 29/1/2021
Ludo & Fabienne Note-Maes Chinchilla (Nibble) 29/1/2021
Lobke Reynaert Boeboekuil (Bob) 29/1/2021
Mieke Baert Chinese muntjak (Hao) 28/1/2021
Vincent De Pelsmaker Withandgibbon (Ami) 28/1/2021
Vincent De Pelsmaker Serval (Leone) 28/1/2021
Thijs Bernaerts Zeboe (Beasty) 28/1/2021
Cammers Melissa Boeboekuil (Bob) 28/1/2021
Veronique De Muylder Woestijnvos (Shujamaa) 28/1/2021
M-D Libbrecht Amerikaanse woestijnbuizerd (Harte) 28/1/2021
Jules en Lena Degrave Zilvervos (Cola) 27/1/2021
Christ Depestel Ouessantschaap (Nolwenn) 27/1/2021
Michael Vandecasteele Zilvervos (Cola) 27/1/2021
Magda Witters Moorse landschildpad (Francesca) 27/1/2021
Charlotte Ohms Alpaca (Alejandro) 26/1/2021
Soetkin Desmet Ringstaartmaki (Moramanga) 26/1/2021
Ingrid Verschaeve Kerkuil (Alba) 26/1/2021
Marc & Lydia De Letter - Eggers Roodpootbosuil (Saborni) 26/1/2021
Xenia Vandenbunder Degoe (Blumeau) 24/1/2021
Elicia Dochy Zilvervos (Cola) 24/1/2021
Jelle De Niel - Staelens Grijze eekhoorn (Pearce) 24/1/2021
Anne Smet Zilvervos (Cola) 24/1/2021
Arthur Boes Luipaardgekko (Ekko) 24/1/2021
Johan De Keyser Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 23/1/2021
Lucie Kimpe Pony (Berlios) 23/1/2021
Elke Van Thielen Rode neusbeer (Diego) 23/1/2021
Andres De Rese Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 21/1/2021
Marie Kemseke Pinchéaap (Geb) 20/1/2021
Peter Desnerck Rode neusbeer (Uden) 19/1/2021
Joyce Portier Grote alexanderparkiet (Patroclus) 19/1/2021
Jana & Annais Hamerlinck Rode neusbeer (Nova) 19/1/2021
Yasmine Lambrecht Grijze eekhoorn (Ivey) 19/1/2021
Manu Turck Europese oehoe (Rutha) 19/1/2021
Bea Leclercq Steenuil (Artemis) 16/1/2021
Mare Staes Sterckx Russische dwerghamster (August) 16/1/2021
Niels Bruwier Wasbeer (Taima) 15/1/2021
Damon Van Nieuwenhuyzen Dwerggeit (Bo'tje) 15/1/2021
Damon Van Nieuwenhuyzen Steenuil (Artemis) 15/1/2021
Damon Van Nieuwenhuyzen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 15/1/2021
Kayleigh Casier Kerkuil (Bundi) 15/1/2021
Kristof & Celien Nerinckx-Mathijs Woestijnvos (Shujamaa) 14/1/2021
Robin Van Bruwaene Bruine beer (Uli) 14/1/2021
Nathalie Gors Witbuikegel (Rolypoly) 13/1/2021
Katy Schakman Bruine beer (Uli) 13/1/2021
Petra Vanclooster Wasbeer (Tsefanie) 13/1/2021
Felix Van den Bulck Afrikaanse reuzenslak (Acteo) 10/1/2021
Wim & Ellen Debels - De Clercq Amerikaanse oehoe (Dante) 10/1/2021
Johan Van den Neucker Steenuil (Artemis) 09/1/2021
Katrijn - Ward - Tars - Tiel - Lot Saver-Hinnekens Chinchilla (Thorben) 09/1/2021
Heidi Couvreur Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 08/1/2021
Joyce Portier Brachypelma albiceps (Goldie) 08/1/2021
Robert Riquière Chinchilla (Thorben) 08/1/2021
VZW Friends for second hand paws Serval (Leone) 08/1/2021
Dirk Seys Afrikaanse Oehoes (Afro) 08/1/2021
Vantilt Roselien Bruine beer (Uli) 08/1/2021
Hardeman Linthout Pinchéaap (Geb) 07/1/2021
Jolien Lescrauwaet Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/1/2021
Kim Van De Sype en Wiske Van Der Voorde Woestijnvos (Lily) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Krulhaarvogelspin (Curly) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 07/1/2021
Luc & Vicky Raes-Van De Velde Afrikaanse reuzenslak (Stropha) 07/1/2021
Eowyn Castro Serval (Leone) 07/1/2021
Simon Ghys Luipaardgekko (Kabir) 07/1/2021
Helena Branquart Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/1/2021
Christa Terwe Rode neusbeer (Dora) 06/1/2021
Isabel Devos Withandgibbon (Ami) 06/1/2021
Mona Fierens Capibara (Charif) 06/1/2021
Andrea en Mozes Tajo Serval (Leone) 06/1/2021
Andrea en Mozes Tajo Zilvervos (Cola) 06/1/2021
BRIEK LECLUYSE Witbuikegel (Rolypoly) 06/1/2021
REINE LECLUYSE Pennantrosella (Achilles) 06/1/2021
Carl Verhas Kruisezel (Emma) 06/1/2021
Isabelle De Pauw Amerikaanse woestijnbuizerd (Harte) 05/1/2021
Van Sande Victor Witbuikegel (Rolypoly) 05/1/2021
Morris Van Sande Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 05/1/2021
Andreas Boogaerts Krulhaarvogelspin (Curly) 05/1/2021
Ron Devolder Radio Bingo Grijze eekhoorn (Iszy) 04/1/2021
Ine Stessens Groene baviaan (Andrea) 04/1/2021
Mireille Van Handenhove Zilvervos (Bacardi) 03/1/2021
Thérèse Stoefs Kruisezel 03/1/2021
Erik Vanderweerden Beermarter (Philippe) 03/1/2021
Fran Vanderweerden Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 03/1/2021
Clemence Gyselinck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/1/2021
Jonathan Bonny Zilvervos (Cola) 03/1/2021
Philip Beelprez Amiatina ezel (Siena) 03/1/2021
Veronique Baele Genetkat (Kanu) 01/1/2021
Seppe Verbinnen Zilvervos (Cola) 01/1/2021
Vincent Vercruysse Kameel (Joep) 01/1/2021
Trees en Paul Vervaele - Collette Griekse landschildpad (Thanos) 01/1/2021
Marc Verschaeve Dwerggeit (Belle) 01/1/2021
Jade Van Assche Ringstaartmaki (Kamuzu) 31/12/2020
Jean-Pierre Cuveele Roodpootbosuil (Rufipes) 31/12/2020
Peter Boels Kip (Tio) 31/12/2020
Maja Dermaut Rode neusbeer (Maya) 31/12/2020
Ruth Van Eetvelde Zilvervos (Cola) 31/12/2020
Leon + Sadie Cairns Stinkdier (Gerta) 31/12/2020
Silas D'hoker Valkparkiet (Radja) 31/12/2020
Viktor D'hoker Boeboekuil (Bob) 31/12/2020
Dorothy Campe Zilvervos (Bacardi) 31/12/2020
Benedicte T'Joen Serval (Ghana) 31/12/2020
Ellie Vlieghe Serval (Leone) 31/12/2020
marie-madeleine rosselle Stokstaart (Maik) 30/12/2020
Kathy-Lee Coopman Witoorpenseelaap (Wickie) 30/12/2020
Geert Taffin Boeboekuil (Bob) 30/12/2020
Corry en Mieke Tanghe en Libbrecht Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/12/2020
Jan-willem Van Middendorp Roodpootbosuil (Rufipes) 30/12/2020
Freinetschool De Koorddanser Stokstaart (Maik) 30/12/2020
Freinetschool De Koorddanser Euraziatische lynx (Jim) 30/12/2020
Freinetschool De Koorddanser Serval (Leone) 30/12/2020
Freinetschool De Koorddanser Zilvervos (Cola) 30/12/2020
Freinetschool De Koorddanser Witbuikegel (Rolypoly) 30/12/2020
Cilou Titeca Dwerggeit (Bo'tje) 29/12/2020
Tamara Verbandt Alpaca (Alejandro) 29/12/2020
Gino De Schepper Chinese muntjak (Djerba) 29/12/2020
Louis en Nathan Brackx Dwerggeit (Alfa) 29/12/2020
Familie Rotsaert Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/12/2020
Walter & Christine Debunne-Lepeer Griekse landschildpad (Squirtle) 29/12/2020
Martine Roemans Alpaca (Milagros) 29/12/2020
Jacoba Arschoot Luipaardgekko (Kabir) 29/12/2020
Régine SCHEERS Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 29/12/2020
Nadine De Baenst Degoe (Leo) 29/12/2020
PEGGY LONNEVILLE Boeboekuil (Ninox ) 29/12/2020
Franciska DESCAMPS Grijze eekhoorn (Reeve) 29/12/2020
Michiel en Lucas De Laender Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 29/12/2020
Louise Stael Rode neusbeer (Uden) 29/12/2020
Nadia Elslander Agapornis (Pop) 29/12/2020
Midas Stessens Grijze eekhoorn (Odion) 29/12/2020
Xavier VANNUFFEL Lynx d'Eurasie (Jim) 28/12/2020
Van Nhu Thi Nguyen Alpaca (Alejandro) 28/12/2020
Lander Bruneel Wasbeer (Teetonka) 28/12/2020
Marites Banaag Van Akelyen Alpaca 28/12/2020
BVBA European Horse Services Pony (Berlios) 28/12/2020
BVBA European Horse Services Amiatina ezel 28/12/2020
Jenneke Van Duuren Kruisezel (Martha) 28/12/2020
Storm Vandekerkhove Witbuikegel (Rolypoly) 27/12/2020
Mats En Felix Devoghel Watoessirund (Pirre) 27/12/2020
Nienke Ekelschot Grijze eekhoorn (Iszy) 27/12/2020
Caroline Decoux Wasbeer (Bonna ) 27/12/2020
Caroline Decoux Woestijnvos (Lily) 27/12/2020
Els Timmermans Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 25/12/2020
Els Timmermans Witbuikegel (Rolypoly) 25/12/2020
Saskia Geenen Zilvervos (Cola) 25/12/2020
Roland & Rosa Deckmyn Zilvervos (Cola) 25/12/2020
Eva Van Cauteren Degoe (Blumeau) 25/12/2020
Eva Van Cauteren Grijze eekhoorn (Ivey) 25/12/2020
Marina Depoorter Boeboekuil (Bob) 25/12/2020
Nancy De Mesmaeker Bizon (Amerikaanse) (Utah) 25/12/2020
Amber Vroman Stokstaart (Maik) 25/12/2020
Marc Cauwelier Blauwgele ara (Coco) 25/12/2020
Marc Cauwelier Kip (Maria) 25/12/2020
Jason Nuyten Rode neusbeer (Uden) 25/12/2020
Graziano Goudezeune Luipaardgekko (Ekko) 24/12/2020
Erla Coucke Serval (Ghana) 24/12/2020
Cedric Vermeiren Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 24/12/2020
Paul De Cremer Muisparkiet (Myio) 24/12/2020
Luna D'hondt Zilvervos (Cola) 24/12/2020
Jolien Veramme Valkparkiet (Radja) 24/12/2020
Walter Debunne Boeboekuil (Ninox ) 24/12/2020
Carine Tegethoff Bruine kapucijnaap (Tete) 24/12/2020
Robin Rosseel Euraziatische lynx 24/12/2020
Lore & Luc Boogaerts - Respens Kalkoen Ronquieres (Koen) 24/12/2020
SEBASTIEN WERBROUCK Zilvervos (Cola) 24/12/2020
SABINE CLAEYS Helmparelhoen (Sloeber) 24/12/2020
Merlijn Blok Aziatische kleinklauwotter (Munny) 24/12/2020
Kim Cuppens Siberische oehoe (Bubo) 23/12/2020
MAKE team PwC Rode neusbeer (Fidel) 23/12/2020
Febe Neels Dwerggeit (Bo'tje) 23/12/2020
Catherine Vermote Woestijnvos (Lily) 23/12/2020
Pieter-Jan Fivez Sneeuwuil (Nanoek) 23/12/2020
Lise Desplenter Valkparkiet (Radja) 23/12/2020
Ward Schevernels - Van Leuven Boeboekuil (Bob) 23/12/2020
Kelly De Jonghe Alpaca (Milagros) 23/12/2020
Bredene BS De Zandlopertjes Ringstaartmaki (Niry) 23/12/2020
Bredene BS De Zandlopertjes Madagaskar grondboa (Acra) 23/12/2020
Bredene BS De Zandlopertjes Chinese muntjak (Chenita) 23/12/2020
Laurens Vlaemynck Serval (Leone) 23/12/2020
Regina Pieters Cavia (Tilly) 23/12/2020
Eline & Maxim Velghe Sneeuwuil (Nanoek) 22/12/2020
Charlotte Debunne Rode neusbeer (Nala) 22/12/2020
Aldo Vervaecke Kameel 22/12/2020
Jan & Mai Stokstaart (Ilom) 22/12/2020
Dries Staelens Amiatina ezel (Siena) 22/12/2020
Juha Feremans Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 22/12/2020
Vera Peters Witoorpenseelaap (Wickie) 22/12/2020
Annelies Pillen Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 21/12/2020
Nore Recour Bennet Wallaby (Ben) 21/12/2020
Mauro Claerhout Grijze eekhoorn (Iszy) 21/12/2020
Nele, Lies, Tom & Tine Van Eenoo Ringstaartmaki (Zo) 21/12/2020
Nils & Charlotte Casier - Huyghe Pinchéaap (Geb) 21/12/2020
Nadieh Verhoest Bennet Wallaby (Owen) 21/12/2020
Nadieh Verhoest Rendier / Kariboe (Niels) 21/12/2020
Philip Apts Serval (Leone) 21/12/2020
Ilias Lamkanfi Boeboekuil (Bob) 21/12/2020
Anneke Herman Witbuikegel (Rolypoly) 21/12/2020
Lisa Van Landeghem Witbuikegel (Rolypoly) 21/12/2020
. Van Pol - Vantilt Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 21/12/2020
Francois Brouwers Zilvervos (Cola) 21/12/2020
Sabine Van Ranst Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 21/12/2020
Myranda Vanderhaeghe Kameroenschaap (Bartje) 21/12/2020
Marijke Inghels Boeboekuil (Ninox ) 21/12/2020
Familie Callant - Persoons Berberaap (Fibi) 20/12/2020
Nico Cannie Nandoe (Rowan) 20/12/2020
Guy Ringoot Chinese muntjak (Boseph) 20/12/2020
Jonathan Vandamme Bruine beer (Uli) 20/12/2020
Jan DL Capibara (Charif) 20/12/2020
Diana R. Alpaca (Alejandro) 20/12/2020
Issei Desmetz Zilvervos (Cola) 20/12/2020
Fanny Duytschaever Ringstaartmaki (Manacara) 19/12/2020
Stijn en Lies Monseré - Vermeulen Kerkuil (Strigo) 19/12/2020
Kristof, Heidi, Alessie en Mauro De Baets - Monseré Pinchéaap (Geb) 19/12/2020
Carlos en Monique Monseré-Vannieuwenhuyse Knobbelzwaan (Aqua) 19/12/2020
Wim Vercruyssen Amiatina ezel (Siena) 19/12/2020
Yannic Standaert Ouessantschaap (Jodocus) 19/12/2020
Karen Van Massenhove Zilvervos (Cola) 18/12/2020
Justine Brouns Woestijnvos (Shujamaa) 18/12/2020
Margaux Brouns Alpaca (Alejandro) 18/12/2020
Patricia D'Hooge Geelbuik waterschildpad (Red) 18/12/2020
ingeborg desmet Grijze eekhoorn (Iszy) 18/12/2020
Mo Baeyens Ringstaartmaki (Morombe) 18/12/2020
Kenneth Premereur Mexicaanse roodrompvogelspin (Vega) 18/12/2020
Andy Degryse Afrikaanse sporenschildpad (Turbo) 18/12/2020
Tom Van De Vel Indische antilope (Surekha) 17/12/2020
Ward De Letter Grijze roodstaartpapegaai (Wangari) 17/12/2020
Erik Boelaert Amiatina ezel 17/12/2020
Roger Hoflack Amiatina ezel (Serena) 17/12/2020
PATRICK ROOBAERT Roodhandtamarin (Satum) 16/12/2020
Tania Bockstael Witbuikegel (Rolypoly) 16/12/2020
Lieven Inghelbrecht Torenvalk (Tim) 16/12/2020
Nore Van Der Elst Chinchilla (Thorben) 15/12/2020
niels mertens Rendier / Kariboe (Niels) 15/12/2020
Kelly Vandorpe Witbuikegel (Rolypoly) 15/12/2020
Francine Lemayeur Amiatina ezel (Santoro) 15/12/2020
Lotte Mampaey Rode neusbeer (Zina) 15/12/2020
Mie Sterckx Zilvervos (Cola) 15/12/2020
Johan Noppen Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 15/12/2020
Gerard Mastyn Wasbeer (Tuari) 15/12/2020
Ann Weyns Bennet Wallaby (Yamba) 15/12/2020
Lilah Twum Lama (Witje) 15/12/2020
Anne Manteleers Halsbandparkiet (Antonio) 15/12/2020
Bregt Natens Halsbandparkiet (Giovanni) 15/12/2020
Loes en Gerrit Serval (Leone) 15/12/2020
Christine Pattyn Kerkuil (Alba) 15/12/2020
Ward Schevernels-Van Leuven Amiatina ezel (Serena) 15/12/2020
Sandrina Vanhecke Siberische oehoe (Bubo) 15/12/2020
Ward Schevernels-Van Leuven Amiatina ezel (Speedy) 15/12/2020
ELISABETH HOPFF Bruine maki (Ayo) 15/12/2020
Kris, Ann, Yara, Hanne De Muylder/Vandenberghen Zilvervos (Cola) 15/12/2020
victor bostoen Boeboekuil (Bob) 15/12/2020
Deborah Cogghe Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 15/12/2020
Erika De Blieck Wasbeer (Bonna ) 15/12/2020
Alexander Noten Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 15/12/2020
Jan Kennes Stinkdier (Gerta) 15/12/2020
Joren Lambrecht Stokstaart (Bale) 14/12/2020
Familie Allegaert-Casteele Zilvervos (Cola) 14/12/2020
Familie Tacq - Vonk Rode neusbeer (Maya) 13/12/2020
Antonio & Inge Bruyneel - Van Herck Rode neusbeer (Nala) 12/12/2020
Noah Melin American bison (buffalo) (Anoki) 12/12/2020
Gaelle Codron Wasbeer (Taima) 11/12/2020
Adriana Decerlq Zilvervos (Cola) 11/12/2020
naomi vanhooren Dwerggeit (Dorrie) 11/12/2020
Jonathan Lopez Boeboekuil (Bob) 11/12/2020
Ilse Tits Valkparkiet (Bali) 11/12/2020
sarah dekeyser Degoe (Blumeau) 11/12/2020
Rif Deprez Amiatina ezel (Siena) 11/12/2020
Imke Devoghel Chinchilla (Blanco) 10/12/2020
Fenne Macocq Grijze eekhoorn (Iszy) 10/12/2020
carine vanborm Dwerggeit (Bo'tje) 10/12/2020
Elisabeth Gaytant Bruine beer (Uli) 10/12/2020
Sofie Marivoet Rode neusbeer (Elodie) 10/12/2020
Andreas Telser Stinkdier (Marlène) 10/12/2020
Astrid Reymer Serval (Leone) 10/12/2020
Marie-Julie Van Roy Ringstaartmaki (Thimba) 10/12/2020
Thomas Van Roy Sneeuwuil (Nanoek) 10/12/2020
Floor Vanautgaerden Degoe (Blumeau) 10/12/2020
Eline Heirman Stokstaart (Bale) 10/12/2020
Khyra Desmet Sneeuwuil (Nanoek) 09/12/2020
Miley Demey Genetkat (Kanu) 09/12/2020
Lore Lombaert Geelwangamazone (Nash) 09/12/2020
Oliver Lopez Witbuikegel (Rolypoly) 09/12/2020
Vicky Hennaert Agapornis (Pootje) 08/12/2020
Mart Goelen Zilvervos (Cola) 08/12/2020
Nadia Knockaert Boeboekuil (Bob) 08/12/2020
Nadine Lannau Rode neusbeer (Nala) 08/12/2020
Annelien Saesen Zilvervos (Cola) 08/12/2020
Eddy Masschalck Woestijnvos (Shujamaa) 08/12/2020
Suze Moeyaert Geelwangamazone (Stills) 08/12/2020
Niene Moeyaert Grijze eekhoorn (Iszy) 08/12/2020
Myriam Van weehaeghe Grijze eekhoorn (Ivey) 08/12/2020
Wesley De Bont Serval (Leone) 08/12/2020
Kris Stevens Wasbeer (Bonna ) 07/12/2020
Ilse Tits Agapornis (Pootje) 07/12/2020
Amparo Hocedez Witbuikegel (Rolypoly) 07/12/2020
Amparo Hocedez Chinchilla (Blanco) 07/12/2020
Kris Van Beveren Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/12/2020
Ruben Bourgeois Grijze roodstaartpapegaai (Uzuri) 07/12/2020
Familie Luyten-Van Leuven Amiatina ezel (Serena) 06/12/2020
Lester Willaert Kolonistenagame (Agama) 06/12/2020
Ona Willaert Degoe (Blumeau) 06/12/2020
Anneleen Arnoys Geelwangamazone (Barrett) 06/12/2020
Liesbeth Vanneste Helmparelhoen (Sloeber) 06/12/2020
Mario en Sofie Knockaert-Baert Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 06/12/2020
Delfien Taillieu Roodhandtamarin (Viritus) 05/12/2020
Herwig De Praitere Kameroenschaap (Kasina) 04/12/2020
Elke Deschryver Russische dwerghamster (August) 04/12/2020
Sabine Dubaere Bruine beer (Mimi) 04/12/2020
Jill Van Nieuwenhuyse Rode neusbeer (Nala) 04/12/2020
Phoebe Bostyn Witbuikegel (Rolypoly) 03/12/2020
Maëll de la Kethulle Chinchilla (Nibble) 03/12/2020
Veerle Fiey Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Vadim) 03/12/2020
Loris Cousaert Zilvervos (Cola) 03/12/2020
Amber Declercq Chinchilla (Blanco) 03/12/2020
Flukkah Vanoverberghe Kalkoen Ronquieres (Koen) 03/12/2020
Patrick Anseeuw Kruisezel (Martha) 03/12/2020
Irena Vanheule Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 03/12/2020
Grietje Dewaele Bloedzuiger (Selena) 03/12/2020
Brecht Gravensteyn Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/12/2020
Pieter Verstraete Groene baviaan (Gene) 03/12/2020
Swen Timm Angermann Euraziatische lynx (Monte) 03/12/2020
Sonia & Lode Labeau - Sileghem Kalkoen Ronquieres (Koen) 03/12/2020
Java Labeau Helmparelhoen (Mila) 03/12/2020
Nathalie Hellemans Woestijnvos (Tsiga) 02/12/2020
Saskia Meysman Wasbeer (Bonna ) 02/12/2020
Saskia Meysman Bennet Wallaby (Owen) 02/12/2020
Norah De Bels Cavia (Tooske) 02/12/2020
Alain Carels Ringstaartmaki (Thimba) 02/12/2020
Paul Viviane Storme Creyf Ringstaartmaki (Thimba) 02/12/2020
Peter Van Brabant Stierslang (Ophis) 02/12/2020
Augusto Passos Vieira Witbuikegel (Rolypoly) 02/12/2020
Dirk Hostyn Boeboekuil (Bob) 02/12/2020
Danny Van Vooren Woestijnvos (Lily) 01/12/2020
Noah Barini Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 01/12/2020
Alexander De Wachter Chinchilla (Blake) 01/12/2020
Wolf, Otto En Danté Lanneau Boeboekuil (Bob) 30/11/2020
Lies Bruynooghe Ringstaartmaki 30/11/2020
Thomas De Bock Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 30/11/2020
Nancy De Mesmaeker Nandoe (Birch) 30/11/2020
Nancy De Mesmaeker Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 30/11/2020
Nancy De Mesmaeker Beverrat (Kayla) 30/11/2020
Kleuterschool Molenhoek en Belgiek Kameel (Joep) 30/11/2020
Mathisse - Léon Dejans Zilvervos (Cola) 30/11/2020
Daan en Raf Kenis Zilvervos (Cola) 30/11/2020
Lynn Spegelaere Dwerggeit (Belle) 30/11/2020
Ward Kenis Bergparkiet (Olzo) 30/11/2020
Monica Van Loo Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/11/2020
Conor Mc Guire Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 30/11/2020
Joris Owouters Cavia (Tilly) 29/11/2020
Frederik Desodt Steppezebra (Ukwi ) 29/11/2020
Caitlin Thiels Stokstaart (Maik) 29/11/2020
Ole Vanhaverbeke Europese oehoe (Hispa) 29/11/2020
Ole Vanhaverbeke Bloedzuiger (Selena) 29/11/2020
Alexander & Liesbeth Dewaele-Deprez Woestijnvos (Zwadi) 29/11/2020
Bobo D’haenen Zilvervos (Cola) 29/11/2020
Amory Smetryns Zilvervos (Cola) 28/11/2020
Zina Raymaekers Bruine beer (Uli) 28/11/2020
Ianna Deman Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/11/2020
Ines & Kurt Kimpe Europese oehoe (Jaska) 27/11/2020
Veerle De Naegel Grijze eekhoorn (Kaikura) 27/11/2020
Loes en Gerrit Serval (Ghana) 27/11/2020
Sabine Jonckheere Witbuikegel (Rolypoly) 27/11/2020
Alex Glorie Grijze eekhoorn (Iszy) 26/11/2020
Esmée Verpoest Boeboekuil (Bob) 25/11/2020
Natacha Ronsse Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 25/11/2020
Dirk Swaenen Serval (Ghana) 25/11/2020
Mektoum Zakia Boeboekuil (Ninox ) 24/11/2020
Mara Igelmo Vandenbon Mara (Sana) 24/11/2020
Nele Messiaen Dwerggeit (Belle) 24/11/2020
Cathérine MAREEL Ouessantschaap (Corentin) 23/11/2020
Ann-Sophie Haerinck Zilvervos (Cola) 23/11/2020
Sam Meirlaen Alpaca (Milagros) 23/11/2020
Koen Vansteenland Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 23/11/2020
Sari Longin Amiatina ezel 23/11/2020
Christianne Van Den Berghe Dwerggeit (Dorrie) 22/11/2020
Lily De Vlieger Witbuikegel (Rolypoly) 22/11/2020
Margo Mouton Moorse landschildpad (Francesca) 22/11/2020
Bas Van de Schoot Kolenbranderschildpad (Cutie) 22/11/2020
Dirk En Roos Demeyer - Engels Degoe (Blumeau) 22/11/2020
Suzanne De Bruyne Knobbelzwaan (Amicum) 22/11/2020
Karel De Bruyne Pinchéaap (Rikchaq) 22/11/2020
Colin Vandeputte Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 22/11/2020
Fabian Vandeputte Geelwangamazone (Gilmour) 22/11/2020
Julian Vandeputte Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 22/11/2020
Eline Van Belle Das (Maud) 21/11/2020
Lode, Inge, Wout, Lise En Rune Thyvelen-Vandermarliere Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 21/11/2020
Rita CORNE Stokstaart (Bale) 21/11/2020
Ilse Peters Kerkuil (Salin) 21/11/2020
Vera Peters Zeboe (Kawan) 21/11/2020
Nien Delijs Woestijnvos (Zwadi) 21/11/2020
Jolene Dejonghe Woestijnvos (Shujamaa) 21/11/2020
Herlinde Vande Velde Ringstaartmaki (Andapa) 21/11/2020
Yasmine Duin Stokstaart (Maik) 21/11/2020
Vellemans Maekelberg Witbuikegel (Rolypoly) 20/11/2020
Benny Degens Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 20/11/2020
Marie-Hélène Salomez Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 20/11/2020
Julie Loots Witbuikegel (Rolypoly) 20/11/2020
Yoeri Van Massenhove Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 20/11/2020
Yuri Cowan Boeboekuil (Bob) 20/11/2020
Yaëlle Van Schevensteen Bennet Wallaby (Yamba) 19/11/2020
Cassandra Hebestreit Zilvervos (Cola) 19/11/2020
Conny Louwie Grijze eekhoorn (Kaikura) 19/11/2020
Annie Saesen Boeboekuil (Bob) 19/11/2020
Julien, Martha & Rachel (Pascal & Liesbet) Desmedt Alpaca (Alejandro) 19/11/2020
Eva Wijnant Rode neusbeer (Nala) 19/11/2020
STEVEN BELS Kip (Maria) 19/11/2020
Lien Broekaert Ouessantschaap (Joske) 19/11/2020
Céline 'beschermer van de zwakkeren' Verstrynge Afrikaanse reuzenslak (Neota) 19/11/2020
Mia Soens Dwerggeit (Alfa) 19/11/2020
Sabine Van Belle Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/11/2020
Elise Smets Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 18/11/2020
Steven Dubruqué Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 18/11/2020
Mario Cordier Zilvervos (Bacardi) 18/11/2020
Elisa Hoyo Woestijnvos (Lily) 18/11/2020
Ann Maeyens Ringstaartmaki (Zo) 18/11/2020
Norah Vermeulen Woestijnvos (Lily) 18/11/2020
Karina Alderweireldt Boeboekuil (Bob) 18/11/2020
Meike Van Hootegem Alpaca (Milagros) 17/11/2020
Wolf De Buysscher Kip (Theo) 17/11/2020
Mieke Pierpont Chinese muntjak (Acus) 17/11/2020
Mariette Landuyt Ouessantschaap (Joske) 17/11/2020
Xiana Bogaert Dwerggeit (Belle) 17/11/2020
Jessie Alexander Streepkopgans (Chu) 17/11/2020
Peter Deman Serval (Ghana) 16/11/2020
Maria-Dolores Michiels Kruisezel (Emma) 16/11/2020
Moon De Cabooter Witoorpenseelaap (Wickie) 16/11/2020
Emilie Cuypers Woestijnvos (Lily) 16/11/2020
Elise Cuypers Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 16/11/2020
Kitty Bauters Geelwangamazone (Gilmour) 16/11/2020
Nadine Bert Dwerggeit (Alfa) 16/11/2020
Jeffrey Van Wassenhove Stokstaart (Ilom) 16/11/2020
Daisy Denys Zilvervos (Cola) 16/11/2020
Wouter Rapsaet Roodpootbosuil (Saborni) 16/11/2020
Eric Vercruysse Stokstaart (Maik) 16/11/2020
Anouchka Wijnings Chinchilla (Nibble) 16/11/2020
Naomi Van Wijk Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 16/11/2020
Annabel Van Canneyt Dwerggeit (Belle) 15/11/2020
Karen Jacobs Stokstaart (Ilom) 15/11/2020
Tanja Valkeneers Witbuikegel (Rolypoly) 15/11/2020
Darline Van Quaethem Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 15/11/2020
Linda Verkempinck Kip (Maria) 15/11/2020
David Gooris Witbuikegel (Rolypoly) 15/11/2020
Elisabeth Cappon Bloedzuiger (Selena) 15/11/2020
Marnick De Grande Stokstaart (Maik) 15/11/2020
Naomi Everaert Alpaca (Alejandro) 15/11/2020
Ellen Bollé Amiatina ezel (Siena) 15/11/2020
Emily Goossens Boeboekuil (Bob) 15/11/2020
Kobe Vandendriessche Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Rabah) 15/11/2020
Véronique Meirlaen Witbuikegel (Rolypoly) 15/11/2020
Mathis Delys Woestijnvos (Zuri) 15/11/2020
Nerissa Delys Chinese muntjak (Beau) 15/11/2020
Alexandra Van der Vennet Witoorpenseelaap (Mumpy) 15/11/2020
Hanne Pittomvils Zilvervos (Cola) 15/11/2020
Jasper Pittomvils Luipaardgekko (Macu) 15/11/2020
Jasper Pittomvils Geelwangschildpad (Huey) 15/11/2020
ALEJANDRA Roca Van Beneden Grijze eekhoorn (Iszy) 15/11/2020
Elias & Florence Vinckier Grijze eekhoorn (Iszy) 15/11/2020
LIESELOTTE Peters Chinchilla (Thorben) 15/11/2020
Natalie Hoornaert Steppezebra (Ukwi ) 14/11/2020
Pedro Lazoore Roze kaketoe (Rikkie) 14/11/2020
ALEJANDRA Roca Van Beneden Lama (Adriano) 14/11/2020
Steven De Ceuster Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/11/2020
Henk Van Houtte Amerikaanse woestijnbuizerd (Odin) 14/11/2020
Henk Van Houtte Zilvervos (Cola) 14/11/2020
Patricia De Busschere Zilvervos (Cola) 14/11/2020
Yves Stroobandt Berberaap (Haddo) 14/11/2020
Tom Lievens Bruine kapucijnaap (Tete) 14/11/2020
Linda Claeys Stokstaart (Maik) 14/11/2020
daisy devos Serval (Ghana) 14/11/2020
Lien De Ruyck Zilvervos (Cola) 13/11/2020
Kimberly Ceetn Durant Woestijnvos (Shujamaa) 13/11/2020
Lenn Vanhullebusch Bloedzuiger (Selena) 13/11/2020
Bastian Vens Krulhaarvogelspin (Curly) 12/11/2020
Jolein Vanackere Capibara (Charif) 12/11/2020
Isabelle Cardoen Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 12/11/2020
Maarten Van Malder Stokstaart (Maik) 11/11/2020
Janne Vandergunst Dwerggeit (Belle) 11/11/2020
Jennie De Vos Witbuikegel (Rolypoly) 09/11/2020
Lore Vandergunst Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 07/11/2020
Chris De Windt Muisparkiet (Myio) 07/11/2020
Hannelore Ceulemans Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 07/11/2020
VERONIQUE VANSTEENKISTE Sneeuwuil (Sedna) 07/11/2020
Salina De Meyer Zilvervos (Cola) 06/11/2020
Martine Allemeersch Euraziatische lynx 06/11/2020
Annelies Van Cauwenberghe Capibara (Charif) 06/11/2020
Amber Coenen Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 06/11/2020
Kelly Niesing Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Cüce) 06/11/2020
Natalie Vannieuwenhuyse Amiatina ezel (Sirius) 06/11/2020
Laura Verspeelt Cavia (Tooske) 06/11/2020
Eveline Verspeelt Witbuikegel (Rolypoly) 05/11/2020
Sabine De Schryver Kalkoen Ronquieres (Koen) 05/11/2020
Mare Van Oosthuyse Boeboekuil (Ninox ) 05/11/2020
Tijs Janssens Dwerggeit (Dorrie) 05/11/2020
Chayenna Feys Witoorpenseelaap (Wickie) 05/11/2020
Marianne En Christine Van Keirsbulck Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 05/11/2020
Naomi Pattyn Grijze eekhoorn (Iszy) 05/11/2020
Ellen Uyttendaele Zilvervos (Cola) 05/11/2020
Paulien Lateur Degoe (Blumeau) 05/11/2020
Nachtmotten Den Dries Nandoe (Birch) 04/11/2020
Peter Van Brabant Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 04/11/2020
Filip Vogelaere Amiatina ezel (Speedy) 04/11/2020
Ivan Cobbaut Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 04/11/2020
Oskar Hoedt Stokstaart (Ilom) 03/11/2020
Vannessa Straetman Zilvervos (Cola) 02/11/2020
Erik&Marianne Van Holsbeek-Van Steen Ouessantschaap (Nolwenn) 02/11/2020
Mateo Aerts Witbuikegel (Rolypoly) 02/11/2020
Fenna Aerts Cavia (Tilly) 02/11/2020
Nancy Plets Groene leguaan (Varyn) 02/11/2020
Karien Tits Rendier / Kariboe (Niels) 01/11/2020
Regine Vandenberghe Zilvervos (Cola) 01/11/2020
Sonja Van Loo Cavia (Tilly) 01/11/2020
Pippa Dewilde Pony (Honey) 01/11/2020
An Dupont Kerkuil (Salin) 01/11/2020
Marinka Van Meirhaeghe Vosmangoest (Ghanzi) 01/11/2020
Sandy Van Espen Woestijnvos (Lily) 01/11/2020
Ruben Therry Euraziatische lynx 01/11/2020
Ellen Van Geluwe Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 31/10/2020
Michiel De Smet Zwartoorpenseelaap (Zwartpluimoeistitie) (Zafar) 31/10/2020
Andreas De Smet Witoorpenseelaap (Mumpy) 31/10/2020
Julie Liebaert Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 31/10/2020
Anja Billion Geelwangamazone (Young) 31/10/2020
Joélie Gebruers Alpaca (Alejandro) 31/10/2020
Louise De Decker Woestijnvos (Lily) 31/10/2020
Angelique & Jairo . Waterbuffel (Appa) 31/10/2020
Ann Bresseleers Boeboekuil (Bob) 31/10/2020
Philip De Smet Grijze eekhoorn (Reeve) 31/10/2020
Shania Breyne Boeboekuil (Bob) 30/10/2020
Thomas Vanneste Witbuikegel (Rolypoly) 30/10/2020
Antoon Verbeeck Stinkdier (Ava ) 30/10/2020
Dwainie Weyen Stokstaart (Bale) 26/10/2020
Stacey Vandenberghe Chinchilla (Masco) 26/10/2020
Sven Van Dorst Groene baviaan (Marta) 26/10/2020
Mauthe & Mirthe Geldolf Genné Aziatische kleinklauwotter (Munny) 25/10/2020
Nikolaas Vandekerkhove Kruisezel (Emma) 25/10/2020
Anjuli en Giordano Monbaliu - Dewit Wasbeer (Tsé) 25/10/2020
TMI Consult Comm. V. Dwerggeit (Alfa) 25/10/2020
Koen Missault Ringstaartmaki (Kamuzu) 24/10/2020
Van de Voorde Phil Dwerggeit (Belle) 24/10/2020
Lea Devleeschouwer Kruisezel (Emma) 22/10/2020
Hadewijch Bijnens Berberaap (Fibi) 22/10/2020
Didier Michels Witoorpenseelaap (Wickie) 22/10/2020
Michelle Raa Zilvervos (Cola) 21/10/2020
Jasmine Van Regenmortel Arendbuizerd (Buteo) 20/10/2020
Charlotte Eeckhout Capibara (Charif) 20/10/2020
Robbe Van der planken Bizon (Amerikaanse) (Dakota) 20/10/2020
Abigail van eetvelde Boeboekuil (Bob) 19/10/2020
Oskar Casaert Aziatische kleinklauwotter (Chantou) 18/10/2020
Steffie Defreyne Ringstaartmaki (Bosede) 18/10/2020
Sofie Coolman Aziatische kleinklauwotter (Sopheary) 17/10/2020
Majo Bostyn Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 15/10/2020
Miel De Lameillieure Chinchilla (Blanco) 14/10/2020
Britt Fraeters Arendbuizerd 13/10/2020
Joris Claes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/10/2020
Lisa Vandevijvere Wasbeer (Bonna ) 11/10/2020
Nieke Van Thuyne Zilvervos (Cola) 11/10/2020
Eva Dewanckel Ouessantschaap (Corentin) 10/10/2020
Kevin Vandenbussche Dwerggeit (Bo'tje) 09/10/2020
Sofie Schouppe Ouessantschaap (Joske) 08/10/2020
Ruben Adriaens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 08/10/2020
Nikita Verlinde Zilvervos (Cola) 08/10/2020
Melissa De Brucker Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 07/10/2020
Nele Lekens Luipaardgekko (Ekko) 07/10/2020
Kries Priem Wasbeer (Tsé) 07/10/2020
Kirsten Daems Gordeldier (bruinbehaard) 06/10/2020
Michael Van Geertruy Bruine beer (Uli) 06/10/2020
Anneke Vandenbempt Stokstaart (Maik) 06/10/2020
Leon Lintacker Boeboekuil (Bob) 06/10/2020
Robrecht Pille Stinkdier (Gerta) 05/10/2020
Silke Hindryckx Europese oehoe (Posita) 05/10/2020
Barbara Vinck Witbuikegel (Rolypoly) 05/10/2020
Inge De Coene Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 05/10/2020
Frey & Guus Bossuyt Amerikaanse woestijnbuizerd (Odin) 05/10/2020
Manon Dupont Lama (Witje) 03/10/2020
Lisa Dupont Woestijnvos (Lily) 03/10/2020
Brechtje Scheers Stinkdier (Marlène) 03/10/2020
Jürgen Alliet Withandgibbon (Ami) 03/10/2020
Bastiaan Dupont Withandgibbon (Ami) 03/10/2020
Peggy Van Aelst Roodpootbosuil (Rufipes) 03/10/2020
Familie Looten Withandgibbon (Ami) 02/10/2020
Lore Cogghe Ouessantschaap (Jodocus) 02/10/2020
Annelore De Cock Wasbeer (Tuari) 02/10/2020
Bartel Laekeman Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Maymunu) 02/10/2020
Bent Laekeman Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Namanya) 02/10/2020
Millie Hemelsoen Bruine kapucijnaap (Petronila) 30/9/2020
Leon Talloen Grijze eekhoorn (Iszy) 30/9/2020
Liam Vuylsteke Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 29/9/2020
Amy Vuylsteke Cavia (Tilly) 29/9/2020
Jett Carette Frey Blauwgele ara (Pino) 29/9/2020
Guido Van Den Berghe Witbuikegel (Rolypoly) 29/9/2020
Pascal De Coen Agapornis (Pootje) 29/9/2020
Rudy & Monique De Vos - Lever Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/9/2020
Rudy & Monique De Vos - Lever Chinchilla (Masco) 29/9/2020
Davy Bauwen Siberische oehoe (Siboe) 28/9/2020
Danny Ghysels Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 27/9/2020
Megan Dhelft Witoorpenseelaap (Wickie) 26/9/2020
WZC Westduin Armonea Kip (Tio) 23/9/2020
Elsje Hensen Moorse landschildpad (Francesca) 22/9/2020
Benoit Vanderhaeghe Dwerggeit (Ave) 22/9/2020
An Van De Walle Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 20/9/2020
Eric Mariën Rode neusbeer (Uden) 20/9/2020
Lou De Buck Moorse landschildpad (Ranus) 20/9/2020
Allys Soete Serval (Leone) 20/9/2020
Astrid Viaene Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 18/9/2020
An Dewanckele Zilvervos (Cola) 18/9/2020
Evert en Maureen en Wout Vandevelde-Vanlanduyt Pony (Kathy) 17/9/2020
Maxim & Estée Cuyvers Stokstaart (Ilom) 17/9/2020
Dirk Laporte Boeboekuil (Bob) 17/9/2020
Femke Decoene Degoe (Leo) 17/9/2020
ANN DUQUESNE Pony (Berlios) 14/9/2020
Stef Aertsen Aziatische kleinklauwotter (Munny) 14/9/2020
ANN DUQUESNE Pony (Kathy) 14/9/2020
Flore Verstraete Indische antilope (Surekha) 13/9/2020
Stef & Hannah Raets-Jansen Zilvervos (Cola) 12/9/2020
Lesley Deconynck Stokstaart (Maik) 12/9/2020
Kim Plaetinck Rode neusbeer (Uden) 11/9/2020
Felix Broeckhoven Pinchéaap (Rikchaq) 11/9/2020
Willy Vandenweghe Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/9/2020
Liliane Van Der Linden Serval (Ghana) 10/9/2020
Rita Van Mol Griekse landschildpad (Squirtle) 10/9/2020
Rita Van Mol Witbuikegel (Rolypoly) 10/9/2020
Nele De Bakker Siberische oehoe (Siboe) 10/9/2020
Tine Vercruysse Pinchéaap (Rikchaq) 10/9/2020
Finn Boonen Geelwangamazone (Crosby) 10/9/2020
Thor Boonen Krulhaarvogelspin (Curly) 10/9/2020
Annabel Vansteenkiste Zilvervos (Cola) 10/9/2020
Jef, Lore & Mathis Seys Manenschaap (Itjane) 10/9/2020
Jef, Lore & Mathis Seys Manenschaap (Itjane) 10/9/2020
Vince Hendrickx Kolonistenagame (Agama) 10/9/2020
Lennert Horicx Stokstaart (Jafaru) 10/9/2020
Poeske & Poes Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 10/9/2020
Thelma, zusje van Amina Mertens Bruine kapucijnaap (Petronila) 10/9/2020
Thelma, zusje van Amina Mertens Bruine kapucijnaap (Petronila) 10/9/2020
Karin Peire Boeboekuil (Bob) 09/9/2020
Céleste & Estelle Descamps Dwerggeit (Alfa) 08/9/2020
Marleen Covents Grote alexanderparkiet (Patroclus) 08/9/2020
Christophe Peppe Witnekkraanvogel (Kuniyuki) 08/9/2020
Jules Houdart Woestijnvos (Tsiga) 08/9/2020
Billie Decru Woestijnvos (Lily) 08/9/2020
Familie De Ron Kolenbranderschildpad (Cutie) 08/9/2020
Luka Baert Witoorpenseelaap (Wickie) 08/9/2020
Yuna Baert Chinchilla (Blanco) 08/9/2020
COSYMOOSE . Rendier / Kariboe 08/9/2020
Benjamin & Hanne Jacobs Roodhandtamarin (Tammy) 08/9/2020
Marie Gheysen Boeboekuil (Ninox ) 08/9/2020
Johan Voorhorst Boeboekuil (Bob) 08/9/2020
Stephanie Demey Valkparkiet (Radja) 08/9/2020
Febe & Tiebe Bryon Ringstaartmaki (Kamuzu) 08/9/2020
Linda Vankerschaver Bruine beer (Berros) 05/9/2020
Erna Leaerts Dwergbaardagaam (Pogona) 05/9/2020
Caren Colman Zilvervos (Cola) 04/9/2020
Isabelle Vanlanduyt Witbuikegel (Rolypoly) 03/9/2020
Lotte Decapmaker Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/9/2020
Tuur Goyvaerts Stokstaart (Ilom) 02/9/2020
Ilse Everaert Serval (Leone) 02/9/2020
Niek Verniers Woestijnvos (Lily) 02/9/2020
Didier Van Vlierberghe Kruisezel (Emma) 02/9/2020
Mariette Peeters Woestijnvos (Lily) 02/9/2020
Arlette Rubbrecht Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 01/9/2020
Linda Van Steen Dwerggeit (Alfa) 01/9/2020
Linda Van Steen Dwerggeit (Dorrie) 01/9/2020
marjorie piret Lémur catta (Kamuzu) 31/8/2020
Sofie Vandekerckhove Berberaap (Fibi) 31/8/2020
Liv Van Den Abbeele Blauwgele ara (Coco) 31/8/2020
Elise Zwaelens Steppezebra (Ukwi ) 31/8/2020
Lore Zwaelens Steppezebra (Roy) 31/8/2020
Sjobbe Coussement Woestijnvos (Tsiga) 30/8/2020
Babette en Cyriel Van den Broeck Boeboekuil (Bob) 30/8/2020
Kimberly Calemyn Woestijnvos (Zuri) 30/8/2020
Lars De Troyer Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/8/2020
Daan De Troyer Cavia (Tilly) 28/8/2020
Emmy Dens Withandgibbon (Ami) 28/8/2020
Mariette Baerten Boeboekuil (Ninox ) 28/8/2020
Valerie Van Gerven Boeboekuil (Bob) 28/8/2020
Jansy & Katelijne Alpaca (Alejandro) 28/8/2020
Christo Debusschere Boeboekuil (Ninox ) 28/8/2020
Pablo Debusschere Zilvervos (Cola) 28/8/2020
Riena Van Cauwenberge Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 27/8/2020
Sander Van Cauwenberge Korenslang (rode rattenslang) (Gutta) 27/8/2020
Robbe Huys Witbuikegel (Rolypoly) 27/8/2020
Marie Isselee Pennantrosella (Achilles) 27/8/2020
Cato Isselee Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 27/8/2020
Corneel Sinnaeve Kolonistenagame (Agama) 26/8/2020
Thijs Maertens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 26/8/2020
Inge De Landtsheer Pinchéaap (Rikchaq) 25/8/2020
Tinne Van Mol Afrikaanse Oehoes (Archimedes) 24/8/2020
Liesbeth Pollet Geelwangamazone (Gilmour) 23/8/2020
Trui Van Massenhove Indische antilope (Surekha) 23/8/2020
Ivan De Clerck Aziatische kleinklauwotter (Munny) 23/8/2020
Kiana Deceuninck Zilvervos (Cola) 22/8/2020
Els Cassier Zilvervos (Cola) 22/8/2020
Simon Gilté Serval (Leone) 21/8/2020
Paul Willaert Afrikaanse sporenschildpad (Nitro) 21/8/2020
Diede Smeets Euraziatische lynx (Monte) 21/8/2020
Ruud Robeyns Lama (Witje) 21/8/2020
Lieven En Mieke Vierstraete-Desmet Zilvervos (Cola) 20/8/2020
Bart Vandecasteele Witbuikegel (Rolypoly) 20/8/2020
Frank Weemeeuw Berberaap (Easy) 20/8/2020
Hanne Vandenweghe Ringstaartmaki (Thimba) 19/8/2020
Quinten Bacqué Serval (Leone) 19/8/2020
Kiara Bacqué Stokstaart (Maik) 19/8/2020
Marlies Hamal Capibara (Charif) 18/8/2020
Amand Kesteloot Helmparelhoen (Sioux) 18/8/2020
Daphne Dhelft Woestijnvos (Lily) 18/8/2020
Lize Van den Bossche Cavia (Tilly) 17/8/2020
Lotte Vanhaezebrouck Blauwvoorhoofdamazone (Blue) 17/8/2020
Mats Verschaeve Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 17/8/2020
Odette Dendas Helmparelhoen (Sioux) 17/8/2020
Isa Monserez Pinchéaap (Rikchaq) 17/8/2020
Chantal Bossant Pinchéaap (Rikchaq) 17/8/2020
Monique Caestecker Pinchéaap (Rikchaq) 17/8/2020
Yenthe Verschaeve Ringstaartmaki (Bosede) 17/8/2020
Severien Derho Degoe (Blumeau) 17/8/2020
Fien Goethals Zeboe (Beasty) 17/8/2020
Emily Hermans Stokstaart (Maik) 17/8/2020
Iris Bruwiere Withandgibbon (Vasa) 17/8/2020
Paul Wybo Ringstaartmaki (Kamuzu) 16/8/2020
Marcel De Paepe Roegies Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/8/2020
lily goethals Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/8/2020
Julie Rijssenbeek Woestijnvos (Lily) 16/8/2020
Kieran Vanden Broucke Ringstaartmaki (Kamuzu) 15/8/2020
Simon En Fauve Zilvervos (Cola) 14/8/2020
Mathias Willems Boeboekuil (Bob) 13/8/2020
Timmy & Marlies Tanghe-Lammerant Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/8/2020
Nore Verduyn Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 13/8/2020
Amandine Devos Roodpootbosuil (Rufipes) 13/8/2020
Sonia Labeau Woestijnvos (Zwadi) 12/8/2020
Mauro Vanackere Dwergbaardagaam (Pogona) 12/8/2020
Lise En Jeroen Bosmans-Timmers Kameel (Joep) 11/8/2020
Joke Riquiere Beverrat (Kayla) 11/8/2020
Erna Lombaert Grijze eekhoorn (Kaikura) 11/8/2020
Johan Casier Witbuikegel (Rolypoly) 11/8/2020
Anne-marie Wydhooge Stokstaart (Bale) 11/8/2020
Rudi Vanmechelen Rendier / Kariboe (Mika) 11/8/2020
Ferre - Merlijn Laethem Stokstaart (Maik) 10/8/2020
Ward Schevernels - Van Leuven Amerikaanse woestijnbuizerd (Harte) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Gordeldier (bruinbehaard) (Arnold) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Mexicaanse roodpootvogelspin (Pefilia) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Krulhaarvogelspin (Curly) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 10/8/2020
Vicky Van De Velde & Luc Raes Afrikaanse reuzenslak (Stropha) 10/8/2020
Joëlle Waterlot Witbuikegel (Rolypoly) 10/8/2020
Charles De Block Zwart witte Argentijnse teju (Toruk) 10/8/2020
Franky Geldhof Zilvervos (Cola) 09/8/2020
Francine Lemayeur Sneeuwuil (Nanoek) 08/8/2020
Marit Vanderwegen Cavia (Tilly) 07/8/2020
Elvira Van Daele Woestijnvos (Zwadi) 07/8/2020
Brecht De Leener Capibara (Charif) 06/8/2020
Friedl, Lotta, Nina, Arya, Aude, Eiza De Vloetjes (de Buurkinderen Van Het Vloethemveld) Boeboekuil (Ninox ) 06/8/2020
Kelly Branswijck Boeboekuil (Bob) 06/8/2020
Sean Bowers Witbuikegel (Rolypoly) 06/8/2020
Aryana De Vries Stierslang (Ophis) 05/8/2020
Robin & Sarah Nerinckx Bennet Wallaby (Ben) 05/8/2020
Ferre Berton Ringstaartmaki (Bosede) 04/8/2020
Nico Broeckx Ouessantschaap (Joske) 04/8/2020
Lynn De Neyer Chinese muntjak (Hao) 04/8/2020
Mette-Marit Quintyn Das (Maud) 04/8/2020
Dirk & Charlotte Rommens-Deruwe Zilvervos (Cola) 03/8/2020
Lien Huysentruyt Kruisezel (Martha) 03/8/2020
Matisse Sablon Ringstaartmaki (Thimba) 03/8/2020
Krissie Impens Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 03/8/2020
Liesbeth Plaiy Mara (Sientje) 02/8/2020
Ylian Debaere Stokstaart (Maik) 02/8/2020
Luana Debaere Mara (MAJO2) 02/8/2020
Ine Witters Europese oehoe (Jaska) 02/8/2020
Jarne Vlaemynck Grijze eekhoorn (Iszy) 02/8/2020
Ruben De Baets Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Simio) 02/8/2020
Wendy Neyts Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 01/8/2020
Danny Kooy Bruine beer (Uli) 01/8/2020
Jasper en Sten Torfs - Horemans Euraziatische lynx (Monte) 31/7/2020
Sten en Jasper Horemans - Torfs Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 31/7/2020
Lotte & Thomas Leroy Chinchilla (Darkie) 31/7/2020
Pedro Vandamme Pony (Kathy) 31/7/2020
Cindy Verbeke Kruisezel (Martha) 31/7/2020
Magly Abbas Rode neusbeer (Nazurso) 31/7/2020
Kathleen Huyse Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 31/7/2020
Dorine Rysman Bruine beer (Mimi) 31/7/2020
Vandendries I Capoen I Architecten Aziatische kleinklauwotter (Munny) 31/7/2020
Vanessa Asselman Beermarter (Philippe) 31/7/2020
Katharina Moens Pony (Honey) 31/7/2020
Marie-paule Van Langenhoven Zilvervos (Bacardi) 31/7/2020
Trouw Ellen & Michiel (zoon Jasper & Genodigden) Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Ipek) 31/7/2020
Robbe en Jenne BERGHS Grijze eekhoorn (Kaikura) 30/7/2020
Floor De Langhe Stokstaart (Bale) 29/7/2020
Wout & Anjulie Vekemans - Wuyts Aziatische kleinklauwotter (Tuyen) 29/7/2020
Lies Bruneel Rode neusbeer (Uden) 29/7/2020
Krissie Impens Afrikaanse reuzenslak (Basomma) 28/7/2020
Prinsier Lana Stokstaart (Maik) 27/7/2020
Fabienne Schockaert Zilvervos (Cola) 27/7/2020
Ringo Deberdt Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 27/7/2020
Marc Courtmans Rendier / Kariboe (Mika) 25/7/2020
Caroline Zwaenepoel Griekse landschildpad (Helena) 25/7/2020
Stan, Cloé, Mila Bogaert Zilvervos (Cola) 24/7/2020
Christel Braeckmans Euraziatische lynx 24/7/2020
Jari Vanassche Stokstaart (Jafaru) 24/7/2020
Rita CORNE Ringstaartmaki (Bosede) 24/7/2020
Anika Hendrickx Capibara (Charif) 23/7/2020
Vinz Sierens Witbuikegel (Rolypoly) 23/7/2020
Robbert - Katrijn Bordeaud'huy - Bracke Stokstaart (Maik) 23/7/2020
Sam Buchanan Schotse Hooglander (Frida) 23/7/2020
Yorbe Moerman Wasbeer (Tsiyi) 23/7/2020
Jules Paermentier Kerkuil (Bagoly) 23/7/2020
Kris Arickx Zilvervos (Bacardi) 23/7/2020
Marleen Feron Serval (Leone) 23/7/2020
Kurt Rosseel Grijze eekhoorn (Iszy) 22/7/2020
Sanne Overstraete Capibara (Charif) 22/7/2020
Familie De Bock-De Deyne Witoorpenseelaap (Wickie) 21/7/2020
Caroline Vancoillie Euraziatische lynx (Jim) 21/7/2020
Karen Vandendriessche Dwerggeit (Dorrie) 21/7/2020
Allemon Allemon Bruine beer (Berros) 20/7/2020
Guy Cnudde Regenboogboa (Epi) 20/7/2020
Saartje Declercq Baardapen (Shimoga) 20/7/2020
Aiko Braeye - Deleu Dwerggeit (Bo'tje) 20/7/2020
Sonja Geelen Witoorpenseelaap (Wickie) 20/7/2020
Sonja Geelen Witoorpenseelaap (Mumpy) 20/7/2020
Marie Van Den Berghe Alpaca (Milagros) 19/7/2020
Kamiel Van Den Berghe Ouessantschaap (Joske) 19/7/2020
Cyriel & Lisette Hillewaere Luipaardgekko (Ekko) 19/7/2020
Gerard & Regina Van Veghel Rode neusbeer (Uden) 19/7/2020
Julia De Bisschop Stokstaart (Bale) 18/7/2020
Ivy Broeckaert Woestijnvos (Lily) 18/7/2020
Ann Pyra Das (Maud) 18/7/2020
Barbara Claeys Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 18/7/2020
Naïky Devolder Stokstaart (Bale) 18/7/2020
Marjan Van De Ven Zilvervos (Cola) 18/7/2020
Marie-Jo Feys Boeboekuil (Bob) 18/7/2020
Mandy Van Goethem Stokstaart (Bosedu) 18/7/2020
Versé Frederic Zilvervos (Cola) 17/7/2020
Roxane Broothaerts Bruine kapucijnaap (Tete) 17/7/2020
Philip Rousselle Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 17/7/2020
Chantal Adam Serval (Leone) 16/7/2020
Vince Vanfraechem Zilvervos (Cola) 16/7/2020
Milan Dekeyser Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 16/7/2020
Owen Dekeyser Degoe (Blumeau) 16/7/2020
Jennifer Sierens Pony (Berlios) 16/7/2020
Samuel Beeckman Zilvervos (Cola) 16/7/2020
Timothy Devoogt Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/7/2020
Paul Zeebroek Rendier / Kariboe (Mika) 16/7/2020
Sylvie Vermeesch Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 16/7/2020
Laïs Weymeis Woestijnvos (Lily) 15/7/2020
Daisy De Rooster Beermarter (Philippe) 15/7/2020
Elaine Vandenbroele Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/7/2020
Marc Knippenberg Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 14/7/2020
Hilde Cornilly Rode neusbeer (Nazurso) 13/7/2020
Arlette Kellner Rode neusbeer (Nazurso) 13/7/2020
De Cerclevrienden Veldegem Lama (Gustella) 13/7/2020
Alexandra De Smedt Wasbeer (Taima) 13/7/2020
Nele Vercarre Rode neusbeer (Uden) 13/7/2020
Belinda Broché Serval (Leone) 13/7/2020
Wout Mollefait Luipaardgekko (Gekko) 13/7/2020
Dr. Gerda Bostijn Kerkuil (Alba) 13/7/2020
Jeannine De Buf Capibara (Charif) 13/7/2020
Loes Peetermans Ouessantschaap (Joske) 13/7/2020
Katharina Moens Pony (Honey) 13/7/2020
Otis Maes Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 12/7/2020
Pandemic Clothing Boeboekuil (Bob) 12/7/2020
Kobe Van Daele Stierslang (Ophis) 11/7/2020
Caitlin & Maegan Louagie Zilvervos (Cola) 11/7/2020
Milo Van Daele Zilvervos (Bacardi) 11/7/2020
Wout Muys Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 11/7/2020
Sara Habieb Ringstaartmaki (Thimba) 11/7/2020
Lena Vandevoorde Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 10/7/2020
Vanhooren Consulting Wasbeer (Tutelo) 10/7/2020
Josiane Lemahieu Witbuikegel (Bella) 10/7/2020
Jirka Van Pellecom Zilvervos (Cola) 10/7/2020
Ann En Bo Callewaert Steelandt Berberaap (Easy) 10/7/2020
zoe sophia Van Quickenborne Woestijnvos (Lily) 09/7/2020
Joran En Amalia Verplaetse Boeboekuil (Ninox ) 09/7/2020
Laura En Eline Claeys Witbuikegel (Bella) 09/7/2020
Norma Mosselmans Weemaels Kolenbranderschildpad (Cutie) 06/7/2020
Senne Le Bacq Stinkdier (Gerta) 06/7/2020
Rita Vanherck Stinkdier (Gerta) 06/7/2020
Sjoerd Murris Stinkdier (Gerta) 06/7/2020
Manou en Gisèle Huys Bennet Wallaby (Ben) 06/7/2020
Familie Declerck Vosmangoest (Ghanzi) 06/7/2020
Venice Tanghe Dwerggeit (Ave) 06/7/2020
Marie Vanherck Sneeuwuil (Nanoek) 06/7/2020
LINDA COOPMAN Zilvervos (Cola) 05/7/2020
Annelies Assel Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 05/7/2020
Anja Verhas Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 05/7/2020
Billie Zaman Kruisezel (Martha) 05/7/2020
Diane Allaert Rode neusbeer (Uden) 03/7/2020
Klaas Laforce Witoorpenseelaap (Mumpy) 03/7/2020
Niels Laforce Witoorpenseelaap (Wickie) 03/7/2020
Tatyana Vitalyova Russische dwerghamster (August) 02/7/2020
Tatyana Vitalyova Griekse landschildpad (Squirtle) 02/7/2020
Tatyana Vitalyova Alpaca (Alejandro) 02/7/2020
Ilona 's Heeren Degoe (Blumeau) 02/7/2020
Arno Van Regenmortel Degoe (Leo) 02/7/2020
Arno Van Regenmortel Luipaardgekko (Squa) 02/7/2020
Dirk, Katrien, Marlies Van Dingenen-Bosschaert Roze kaketoe (Rikkie) 01/7/2020
Odette Dendas Kip (Jill) 01/7/2020
Jasmijn Van Compernol Serval (Leone) 01/7/2020
Carmen Vanderhaeghe Sneeuwuil (Nanoek) 01/7/2020
Ena Saenen Euraziatische lynx (Jim) 30/6/2020
Marjan Vandenbulcke Zilvervos (Cola) 30/6/2020
Andrea Tajo Woestijnvos (Zuri) 30/6/2020
Mozes Tajo Argentijnse kakkerlak (Groep kakkerlakken) 30/6/2020
Gina Pauwels Alier Woestijnvos (Tsiga) 29/6/2020
Philippe Rassalle Boeboekuil (Bob) 29/6/2020
Mireia Alier Amerikaanse oehoe (Satura) 29/6/2020
Frank Pauwels Serval (Ghana) 29/6/2020
Sofie Acke Euraziatische lynx (Jim) 29/6/2020
Peter Degraeve Euraziatische lynx (Monte) 29/6/2020
Nando Raes Mara (MAJO2) 29/6/2020
Johan Debruyn Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 29/6/2020
Veerle Decoene Aziatische kleinklauwotter (Munny) 28/6/2020
Tina Dyselinck Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 28/6/2020
Ilse Tits Berberaap (Fibi) 28/6/2020
Karine Vanroose Mara (MAJO2) 28/6/2020
Jaline Wage Witbuikegel (Rolypoly) 27/6/2020
Maria Flamez Witbuikegel (Rolypoly) 27/6/2020
Anne Flamez Chinchilla (Nibble) 27/6/2020
Karin Geivaerts Vosmangoest (Ghanzi) 27/6/2020
Vinz Desmet Dwerggeit (Belle) 27/6/2020
Tim Buyck Woestijnvos (Lily) 27/6/2020
Amand Kesteloot Kip (Jill) 27/6/2020
Ruth Wittoek Kameel (Joep) 26/6/2020
Kathleen Calleeuw Kerkuil (Bagoly) 25/6/2020
Jens - Liesbet Brissinck - Beke Ringstaartmaki (Kamuzu) 24/6/2020
Mailey Nieuwenhuyse Zilvervos (Cola) 24/6/2020
Mathisse Verschueren Wasbeer (Tutelo) 24/6/2020
Lenny Knecht Serval (Leone) 24/6/2020
Simon Keyers Arendbuizerd (Buteo) 24/6/2020
Jan Claes Gordeldier (bruinbehaard) (Edgard) 24/6/2020
Matthëus de Vries Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 23/6/2020
Terwe Christa Russische dwerghamster (Twan ) 23/6/2020
Christa Terwe Woestijnvos (Lily) 23/6/2020
Martine Gryzon Griekse landschildpad (Fietje) 22/6/2020
Giuliana Tanghe Stokstaart (Bale) 22/6/2020
Kerenia Theys Dwerggeit (Bo'tje) 22/6/2020
Josiane Van Den Bran Steenuil (Artemis) 22/6/2020
Dirk Pelgrims Stokstaart (Bale) 22/6/2020
Sonia Labeau Zilvervos (Cola) 22/6/2020
Juf Ingeborg Vietnamees Hangbuikvarken (Beele) 22/6/2020
Hailey Himpe Geelwangschildpad (Kauri) 21/6/2020
Arya Vanbeveren Zilvervos (Cola) 21/6/2020
Eiza Vanbeveren Rode neusbeer (Uden) 21/6/2020
Lieze Gojkov Dwergzijdeaapje (dwergoeistiti) (Paway) 21/6/2020
Hilde Rosseau Zilvervos (Cola) 21/6/2020
Kelly Geryl Woestijnvos (Lily) 21/6/2020
Xandro Bourgeois Kolenbranderschildpad (Umair) 21/6/2020
Lucia Bourgeois Cavia (Tilly) 21/6/2020
Dirk Nevens Schotse Hooglander (Scott) 21/6/2020
Aline Lonneville Serval (Ghana) 21/6/2020
Tania Mattheus Witbuikegel (Bella) 21/6/2020
Christine Popelier Afrikaanse reuzenslak (Mollusca) 20/6/2020
Jeannine Van Ossel Woestijnvos (Wepezi) 20/6/2020
Nicole Hillaert Zilvervos (Cola) 20/6/2020
Carl - Linda De Deckers - Van Den Berge Woestijnvos (Vinjara) 20/6/2020
Noa & Ella Cordier Pony (Berlios) 19/6/2020
Greet Vanhaezebrouck Oranje vleugelamazone papegaai (Amazona ) 19/6/2020
Merel De Jonge Kruisezel (Emma) 19/6/2020
Tijs Deheegher Wasbeer (Tapco) 19/6/2020
Gilles Vandeweyer Korenslang (rode rattenslang) (Tatus) 19/6/2020
Elisabeth De Naeyer Bruine beer (Uli) 19/6/2020
Elisabeth De Naeyer Schotse Hooglander (Scott) 19/6/2020
Ciryk Popeye Afrikaanse sporenschildpad (Nitro) 19/6/2020
Manuel Moretto Halsbandparkiet (Antonio) 19/6/2020
Lara Siberdt Boeboekuil (Bob) 19/6/2020
Axel & Chloë Jorissen Zilvervos (Cola) 19/6/2020
Op Stap Zwalm Alpaca 19/6/2020
Op Stap Zwalm Dwerggeit (Alfa) 19/6/2020
Op Stap Zwalm Knobbelzwaan 19/6/2020
Op Stap Zwalm Cavia (Moustache) 19/6/2020
Op Stap Zwalm Rode neusbeer (Uden) 19/6/2020
Fedra Plancke Stokstaart (Maik) 18/6/2020
Guido Scherpereel Grijze eekhoorn (Iszy) 18/6/2020
Erik & Marianne Van Holsbeek & Van Steen Euraziatische lynx (Jim) 18/6/2020
Corben Gaytant Stokstaart (Maik) 18/6/2020
Eva Claeys Alpaca (Alejandro) 17/6/2020
Thomas Coorevits Grijze eekhoorn (Odion) 17/6/2020
Elisabeth De Naeyer Euraziatische lynx (Monte) 17/6/2020